Panorama2.jpg
 

Nowy rok szkolny 2020/2021 ul. Ludowa 35 - I semestr

 

Świąt Bożego Narodzenia wypełnionych radością i spokojem 

niosących zdrowie, pomyślność i odpoczynek.

Nowego Roku 2021 spełniającego wszelkie marzenia,

pełnego optymizmu, wiary w lepsze jutro

oraz codziennej szczęśliwości

życzą: Dyrektor Szkoły, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców oraz Pracownicy administracji i obsługi Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu

 

 

 

 

Zapraszamy do wspólnego kolędowania wraz z dziećmi z oddziału przedszkolnego.

 

Część artystyczną przygotowały Panie Małgorzata Kutyła i Wioletta Wątorska.

 

View the embedded image gallery online at:
http://psp-zwolen.pl/index.php/aktualnosci#sigFreeId5fd7b386f9

 

Gramy w Ręczną – po raz pierwszy w naszej Szkole

            W Publicznej Szkole Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu w czasie trwania pierwszego półrocza roku szkolnego 2020/21 odbywały się zajęcia sportowe „Gramy w Ręczną”. Zajęcia te odbywały się dzięki współpracy Związku Piłki Ręcznej w Polsce oraz Dyrekcji naszej Szkoły. 

            Program był bardzo popularny wśród uczniów klas II i III, dzięki czemu mogliśmy utworzyć 2 grupy ćwiczebne po 20 osób ze 140 chętnych. Mamy nadzieję, że w drugim półroczu ZPRwP też przydzieli nam zajęcia z programu, dzięki czemu będziemy mogli rozwijać zainteresowania sportowe uczniów naszej Szkoły, a być może w przyszłości utworzyć klasę sportową o profilu piłki ręcznej i piłki nożnej. 

                                                                                                 Trener Krzysztof Stypiński

 

View the embedded image gallery online at:
http://psp-zwolen.pl/index.php/aktualnosci#sigFreeId4ebdce99de

 

Sukcesy recytatorskie

   23 września 2020 roku w zwoleńskim Kinie Świt odbył się 37. Mały Konkurs Recytatorski. W eliminacjach powiatowych wśród pięćdziesięciu pięciu recytatorów z powiatu zwoleńskiego znaleźli się uczniowie reprezentujący naszą szkołę. Byli to: Hanna Makuch z klasy IIe, Hanna Gregorczyk z klasy IIc oraz Konstancja Piotrowska i Amelia Fijoł z klasy VIf przygotowani przez Panie: Agatę Dmuchowską, Annę Duliasz i Wioletę Skorek. Uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie na wysokim poziomie. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy ufundowane przez Dom Kultury w Zwoleniu. Laureaci i wyróżnieni zostali nagrodzeni książkami. Wyróżnienia otrzymały: Hanna Makuch, Amelia Fijoł i Konstancja Piotrowska. Natomiast Hanna Gregorczyk będzie reprezentowała naszą szkołę w Rejonowym Koncercie Laureatów w Radomiu. Gratulujemy, trzymamy kciuki i życzymy sukcesów na kolejnym szczeblu.

View the embedded image gallery online at:
http://psp-zwolen.pl/index.php/aktualnosci#sigFreeId9e64a45e44

 

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

1 września 2020 roku odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021. Pandemia koronawirusa sprawiła, że nie spotkaliśmy się wszyscy na uroczystym apelu szkolnym lecz w klasach z wychowawcami według ustalonego harmonogramu z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Copyright © 2011 Camelian Homes! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise