Panorama3.jpg
 

Nowy rok szkolny 2014/2015

Narodowe Czytanie


     6 września 2014 roku odbyła się trzecia edycja akcji Narodowe Czytanie, zainicjowanej przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego, której celem jest popularyzacja czytelnictwa, zwrócenie uwagi na bogactwo polskiej literatury, potrzebę dbałości o polszczyznę oraz wzmocnienie poczucia wspólnej tożsamości.

     W tym roku prezydent zaprosił do lektury Trylogii Henryka Sienkiewicza. Nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do tej inicjatywy. W parku przed pomnikiem Jana Kochanowskiego czytali wybrane przez siebie fragmenty „Ogniem i mieczem”.

     Patronat nad akcją w naszym mieście objęli: Burmistrz Zwolenia Pani Bogusława Jaworska, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna oraz Dom Kultury.

 

 

View the embedded image gallery online at:
http://psp-zwolen.pl/index.php/aktualnosci#sigFreeIddfadf7cd4f

 

 

Czcimy pamięć poległych

 

Zgodnie z tradycją po raz kolejny uczniowie klas IIc i IId wraz z wychowawczyniami udali się pod Pomnik Ściana Straceń. Po wysłuchaniu informacji nauczyciela na temat historii pomnika uczniowie zapalili znicze i minutą ciszy uczcili pamięć żołnierzy poległych w czasie II wojny światowej.

View the embedded image gallery online at:
http://psp-zwolen.pl/index.php/aktualnosci#sigFreeId64737f531b
 

 

Do szkoły wrócić już czas

 

1 września 2014 roku o godzinie 9:00 uczniowie rozpoczęli nowy rok szkolny 2014/2015. Na placu szkolnym  zostali uroczyście powitani przez Panią  Dyrektor -  Elżbietę Wargacką oraz całe grono pedagogiczne. Pani Dyrektor życzyła uczniom powodzenia i wytrwałości w realizowaniu swoich celów. Następnie dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie klas I-VI spotkali się z wychowawcami. Miło było zobaczyć znajome twarze i wymienić się wrażeniami z wakacji.

View the embedded image gallery online at:
http://psp-zwolen.pl/index.php/aktualnosci#sigFreeId15490be7d5

 

Copyright © 2011 Camelian Homes! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise