Narodowe Czytanie

Narodowe Czytanie3 września 2021 roku odbyła się jedenasta edycja akcji „Narodowe Czytanie” pod Patronatem Honorowym Pary Prezydenckiej.   Prezydent Andrzej Duda wybrał w tym roku „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza uzasadniając, że romantyzm jest „istotą polskości i fundamentem nowoczesnej tożsamości naszego narodu".

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023        Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 w Publicznej Szkole Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu odbyło się 1 września na boisku szkolnym.

Pan Zbigniew Plewicki – dyrektor szkoły  serdecznie przywitał zaproszonych gości:  Pana Grzegorza Molendowskiego - zastępcę Burmistrza Zwolenia, Panią Teresę Kacperczyk – Baran – kierownik Powiatowej Stacji Sanepidu w Zwoleniu oraz księży zwoleńskich parafii: ks. Piotra Walkiewicza i ks. Krzysztofa Badeńskiego. Serdeczne słowa powitania skierował również do zgromadzonych  uczniów, rodziców, nauczycieli,  wychowawców i pracowników szkoły.

Pho3nix Active School

Pho3nix Active School        II edycja Pho3Nix Active School oficjalnie zakończona. Dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w Głosowaniu Publiczności w tym ogólnopolskim konkursie. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły została finalistą spośród 600 zgłoszonych szkół wygrywając Warsztaty Sportowe. Będą one realizowane w przyszłym roku szkolnym.

Monika Matyga

I Ty możesz zostać mistrzem matematyki

I Ty możesz zostać mistrzem matematyki       W dniu 06.09.2022r. uczniowie z klasy IIIc i IIIe wzięli udział w I Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „I ty możesz zostać mistrzem matematyki”. Konkurs odbył się na platformie QUIZIZZ w formie online. Uczeń klasy IIIe Alan Różycki zajął I miejsce uzyskując maksymalną ilość punktów.

Celem konkursu było rozwijanie zdolności i zainteresowań matematycznych uczniów.

Agata Dmuchowska

Free Joomla! templates by Engine Templates