Poznajemy zawody naszych rodziców –

 funkcjonariusz służby więziennej

 Poznajemy zawody naszych rodziców - służba więzienna     Na kolejne spotkanie z cyklu „Poznajemy zawody naszych rodziców” czekaliśmy z niecierpliwością. Tym razem zaproszenie przyjęli rodzice naszego kolegi z klasy Antka. Obydwoje pracują jako funkcjonariusze Służby Więziennej. Mama Karolina pełni obowiązki bramowego w biurze przepustek, natomiast tata Ernest jest oddziałowym w stopniu sierżanta sztabowego.     

GÓRA GROSZA

GÓRA GROSZA   Jak co roku Samorząd Uczniowski naszej szkoły przeprowadził akcję charytatywną ,,Góra Grosza”. Przedstawiciele SU przygotowali puszki, rozwiesili plakaty, poinformowali koleżanki i kolegów z wszystkich oddziałów przedszkolnych oraz klas o prowadzonej akcji. Każdego dnia zbierali przysłowiowe grosze.

 

Pomagamy

 Pomagamy       W odpowiedzi na post zamieszczony na Facebooku przez zwoleńskie Stowarzyszenie Pies i Kot, który brzmiał „ I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM DLA POTRZEBUJĄCYCH ZWIERZĄT”, uczniowie klasy 1e wraz z rodzicami i wychowawczynią postanowili zrobić prezent pod choinkę dla podopiecznych Stowarzyszenia. Zebrano pieniążki (składka dowolna), a następnie za uzyskaną kwotę zakupiono potrzebne (wskazane w poście) artykuły między innymi: suchy oraz mokry pokarm dla piesków i kotków, żwirek, a także podkłady.

Jasełka ,,Bóg się rodzi”

 Jasełka ,,Bóg się rodzi”       20 grudnia 2022 r., w naszej szkole, odbyły się Jasełka pod nazwą ,,Bóg się rodzi”. Przedstawienie rozpoczęło się od przywitania wszystkich zebranych gości przez księdza Filipa Gumińskiego. Następnie na scenie pojawiła się cała plejada uczniów-aktorów z klasy 1a,1c, 1d, 3a, 5b, 6d. 

Portret Pluszowego Misia

Portret Pluszowego Misia        Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia nauczyciele biblioteki: Pani Justyna Kaczmarczyk i Pani Wioleta Skorek zaprosili uczniów klas drugich do udziału w konkursie „Portret Pluszowego Misia”.  

Free Joomla! templates by Engine Templates