Nowy rok szkolny 2020/2021 ul. Ludowa 35 - I semestr

Sukcesy recytatorskie

23 września 2020 roku w zwoleńskim Kinie Świt odbył się 37. Mały Konkurs Recytatorski. W eliminacjach powiatowych wśród pięćdziesięciu pięciu recytatorów z powiatu zwoleńskiego znaleźli się uczniowie reprezentujący naszą szkołę. Byli to: Hanna Makuch z klasy IIe, Hanna Gregorczyk z klasy IIc oraz Konstancja Piotrowska i Amelia Fijoł z klasy VIf przygotowani przez Panie: Agatę Dmuchowską, Annę Duliasz i Wioletę Skorek. Uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie na wysokim poziomie. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy ufundowane przez Dom Kultury w Zwoleniu. Laureaci i wyróżnieni zostali nagrodzeni książkami. Wyróżnienia otrzymały: Hanna Makuch, Amelia Fijoł i Konstancja Piotrowska. Natomiast Hanna Gregorczyk będzie reprezentowała naszą szkołę w Rejonowym Koncercie Laureatów w Radomiu. Gratulujemy, trzymamy kciuki i życzymy sukcesów na kolejnym szczeblu.

View the embedded image gallery online at:

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

1 września 2020 roku odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021. Pandemia koronawirusa sprawiła, że nie spotkaliśmy się wszyscy na uroczystym apelu szkolnym lecz w klasach z wychowawcami według ustalonego harmonogramu z zachowaniem reżimu sanitarnego.