Nowy rok szkolny 2016/2017 - II semestr

Jak powstaje chleb

27 stycznia 2017 r. klasa V c wraz z wychowawczynią wybrała się do piekarni Państwa Makuchów. Uczniowie mieli możliwość zobaczyć na własne oczy jak wyrabia się chleb oraz bułki. Zaprezentowano Nam cały proces produkcji pieczywa! Następnie z pełnym zaangażowaniem wykonali rogaliki oraz wymyślne cudeńka z ciasta chlebowego. W przyjemnej i miłej atmosferze czas minął błyskawicznie. Wszyscy mamy nadzieję na kolejne tak przyjemne wyjścia.

Iwona Siwierska

View the embedded image gallery online at:

„Misie Ratownisie”

31 stycznia 2017 roku nastąpiło podsumowanie akcji „Twój miś może zostać ratownikiem!”. Uczniowie naszej szkoły przekazywali w darze serca misie dla dzieci poszkodowanych w różnego rodzaju nieszczęściach, np. pożar, wypadek samochodowy.

Małe i duże pluszowe misie zostały przekazane przedstawicielom Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zwoleniu. Panowie strażacy przyjęli nasze miłe podarunki i serdecznie podziękowali wszystkim, którzy wzięli udział w akcji „Misie Ratownisie”.

Małgorzata Gogacz