Spotkanie klas czwartych z policjantem

Spotkanie z policjantemFunkcjonariusze z Powiatowej Komendy Policji w Zwoleniu na czele z panem Naczelnikiem Wydziału Drogowego Jakubem Skibą odwiedzili uczniów klas czwartych  naszej szkoły.

Bezpieczne ferie – spotkanie z policjantem

Bezpieczne ferie – spotkanie z policjantem10 lutego uczniowie klas drugich gościli przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu. Celem spotkania było zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo dzieci podczas ferii zimowych.

 

Bezpieczna droga do szkoły - 2022

Bezpieczna droga do szkoły - 2022   We wrześniu i październiku bieżącego roku odbyła się w naszej szkole cykliczna akcja „Bezpieczna droga do szkoły – 2022”. Jej celem było przygotowanie dzieci i uczniów do bezpiecznego poruszania się po drogach, przestrzegania przepisów ruchu drogowego oraz promowanie noszenia odblasków.

Mazowiecki Tydzień Bezpieczeństwa

 Mazowiecki Tydzień Bezpieczeństwa       W dniach 13 -20 maja 2022 roku w naszej szkole odbył się Mazowiecki Tydzień Bezpieczeństwa. Jego celem była popularyzacja problematyki bezpieczeństwa dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem ruchu drogowego oraz profilaktyka zagrożeń.

        Uczniowie klas piątych spotkali się z mł. asp. Panią Katarzyną Cieślik z Powiatowej Komendy Policji w Zwoleniu, która przekazała uczniom cenne porady dotyczące korzystania z sieci Internet. Policjantka przybliżyła również uczniom problem uzależnienia od dopalaczy, narkotyków, tytoniu czy e-papierosów.

Bezpieczny pierwszoklasista

 BRD       Nasza szkoła od wielu lat aktywnie współpracuje z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Radomiu. W dniu 26 kwietnia 2022 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych z przedstawicielem radomskiego WORD dotyczące bezpiecznej drogi do szkoły. Dzieci biorące udział w spotkaniu mogły zobaczyć jak widoczna dla kierowcy samochodu jest osoba z odblaskiem i bez niego oraz dowiedzieć się, jakich zagrożeń można uniknąć zakładając odblaski w odpowiednim miejscu.

Free Joomla! templates by Engine Templates