Stop! Mikołaj na drodze

Stop! Mikołaj na drodze       6 grudnia 2021 roku drogi  w okolicach  naszej szkoły były patrolowane  przez „nietypowy parol”, w którego skład wchodzili: policjant, Mikołaj, Mikołajowa i ich pomocnicy. Przyglądali się oni bacznie kierowcom i pieszym uczestnikom ruchu drogowego.

Podsumowanie konkursów realizowanych w ramach cyklicznej akcji

Bezpieczna droga do szkoły – 2021

BRD - podsumowanie         15 listopada 2021 roku odbyło się podsumowanie konkursów plastycznych realizowanych w ramach akcji Bezpieczna droga do szkoły – 2021. W konkursach wzięło udział 65 dzieci z oddziałów przedszkolnych pięciolatków i sześciolatków oraz 158 uczniów z klas 1-3.

Kontrola ruchu drogowego

W dniu 21.09.2021r. uczniowie klasy IIIe wspólnie z policjantami z Wydziału Ruchu Drogowego i Wydziału Prewencji Powiatowej Komendy Policji w Zwoleniu w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły – 2021” prowadzili kontrolę ruchu drogowego.

Bezpiecznie do szkoły

W ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły 2021” 20 września w klasach pierwszych odbyły się spotkania z policjantem.

Spotkanie z policjantem w „zerówkach”

16 września 2021 roku dzieci z oddziałów przedszkolnych sześciolatków spotkały się z policjantem Panem aspirantem Stanisławem Sochajem z Powiatowej Komendy Policji w Zwoleniu w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły – 2021”. Tematem pogadanki było „Bezpieczeństwo na drodze”. Funkcjonariusz przypomniał dzieciom zasady poruszania się po drodze, zachęcił do wyposażenia ubiorów i plecaków w elementy odblaskowe, przestrzegał najmłodszych przed zabawami w pobliżu jezdni. Dzieci wykazały się znajomością zasad przechodzenia przez jezdnię, podawały również numery alarmowe.

Free Joomla! templates by Engine Templates