Kierowco! Nie poluj na zebrach!

Kierowco! Nie poluj na zebrach!Tradycyjnie z początkiem nowego roku szkolnego nasi uczniowie z klas drugich w ramach „Bezpiecznej drogi do szkoły” spotkali się z przedstawicielami Powiatowej Komendy Policji w Zwoleniu na prelekcji dotyczącej bezpieczeństwa.

Mazowiecki Tydzień Bezpieczeństwa


Mazowiecki Tydzień BezpieczeństwaMając na uwadze bezpieczeństwo dzieci i młodzieży, w tym w ruchu drogowym, Wojewoda Mazowiecki oraz Mazowiecki Kurator Oświaty zaplanowali w dniach 11–19 maja 2023 r. Mazowiecki Tydzień Bezpieczeństwa. W związku z tym w naszej szkole przygotowaliśmy wiele przedsięwzięć związanych z bezpieczeństwem.

 

Spotkanie klas czwartych z policjantem

Spotkanie z policjantemFunkcjonariusze z Powiatowej Komendy Policji w Zwoleniu na czele z panem Naczelnikiem Wydziału Drogowego Jakubem Skibą odwiedzili uczniów klas czwartych  naszej szkoły.

Bezpieczne ferie – spotkanie z policjantem

Bezpieczne ferie – spotkanie z policjantem10 lutego uczniowie klas drugich gościli przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu. Celem spotkania było zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo dzieci podczas ferii zimowych.

 

Bezpieczna droga do szkoły - 2022

Bezpieczna droga do szkoły - 2022   We wrześniu i październiku bieżącego roku odbyła się w naszej szkole cykliczna akcja „Bezpieczna droga do szkoły – 2022”. Jej celem było przygotowanie dzieci i uczniów do bezpiecznego poruszania się po drogach, przestrzegania przepisów ruchu drogowego oraz promowanie noszenia odblasków.

Free Joomla! templates by Engine Templates