Sukces naszej uczennicy

Małgorzata Drążkiewicz – uczennica klasy 6b naszej szkoły, została dwukrotną laureatką konkursów przedmiotowych: przyrodniczego i polonistycznego, zorganizowanych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
          Pierwsze zmagania konkursowe rozpoczęły się w październiku, kiedy to odbył się etap szkolny. Małgosia poradziła sobie doskonale i zdobyła wystarczającą liczbę punktów, aby wystartować w kolejnym etapie.

Etap rejonowy odbył się w Radomiu. Emocji było mnóstwo, ale po paru dniach wielka radość, gdyż okazało się, że znów sukces. Uzyskany wynik otworzył drzwi do ostatniego już etapu – wojewódzkiego, na którym
w Warszawie  pojawili się najlepsi z najlepszych. Małgosia uzyskała tytuł laureata w obu konkursach. Jej wysiłek i trud włożony w przygotowania został tym samym wynagrodzony.

Do Konkursu Przyrodniczego Małgosia została przygotowana przez Panią Barbarę Madej, a do Konkursu Polonistycznego – przez Panią Justynę Orłowską.

Serdecznie gratulujemy Małgorzacie Drążkiewicz i Nauczycielom. Życzymy dalszych sukcesów.