Spotkania Rodziców z Wychowawcami

Zapraszamy Rodziców / Prawnych Opiekunów na spotkania z wychowawcami, które odbędą się w Publicznej Szkole Podstawowej im. Wł. Jagiełły w Zwoleniu w dniach:

23.11.2022 r. (środa) dla Rodziców dzieci oddziałów przedszkolnych i uczniów klas I-III - budynek szkoły przy ul. Ludowej,

24.11.2022 r. (czwartek) dla Rodziców uczniów klas IV-VI - budynek szkoły przy ul. Ludowej,

24.11.2022 r. (czwartek) dla Rodziców uczniów klas VII-VIII - budynek szkoły przy ul. Kościelnej.

Spotkania odbywać się będą według zamieszczonych harmonogramów.

Harmonogram oddziały przedszkolne i klasy I - VI

Harmonogram klasy VII-VIII

Akcja „Paczka na kresy”

Paczka na Kresy      W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia pragniemy ponownie zaprosić Was do udziału w inicjatywie „Paczka na Kresy – Boże Narodzenie 2022”. Zbiórka darów w Naszej Szkole  potrwa od 14 listopada do 25 listopada.

Proponowana akcja polega na zbiórce darów przeznaczonych na świąteczne paczki dla rodaków, którzy w sercu nadal noszą miłość do Rzeczpospolitej, ale także dla tych, którym chcemy o tej miłości przypomnieć. Organizatorem akcji jest Fundacja "Kresy w potrzebie - Polacy Polakom", która zbiera dary dla potrzebujących w Kostopolu w Ukrainie oraz Łotwie i Litwie.

Kolejne akty wandalizmu

LampaW nocy z czwartku na piątek została zniszczona nowa lampa, ostatnio zamontowana przed budynkiem szkoły. Prosimy o pomoc w ustaleniu sprawcy.

Zwracamy się również z apelem o informowanie policji o osobach przebywających na terenie szkoły w porze nocnej.

INFORMACJA DLA RODZICÓW

31 października 2022 r. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu  zapewnia zajęcia opiekuńcze dla uczniów  zapisanych na świetlicę szkolną  w godzinach 7.00 – 15.00 (poniedziałek - 31.10.2022 r.). Rodzice zobowiązani są złożyć deklarację pisemną  o chęci uczestnictwa dziecka w tych zajęciach do 28.10.2022 roku w sekretariacie szkoły.

Kontakt: kierownik świetlicy - Michał Jakóbczyk; telefon -  572509175.

Free Joomla! templates by Engine Templates