Panorama2.jpg
 

Kształcenie na odległość

 

Maki - Mój Piękny Ogród - Ogrody ozdobne, Rośliny, Kwiaty"Każdy koniec daje szansę

na nowy początek"

Paulo Coelho

 

 

 

 

 

Drodzy Absolwenci

Niełatwe są chwile pożegnania, zwłaszcza w tak trudnych okolicznościach. Dziś kończycie szkołę podstawową i zaczynacie nowy etap życia. Teraz czeka Was nowa szkoła, nowi koledzy, koleżanki, nowi nauczyciele. Wychodząc z kolorowej krainy dziecięcych marzeń, wkraczacie powoli w świat ludzi dorosłych.

W tym wyjątkowym dniu życzymy Wam, aby start do nowego etapu życia był udany i trafny, aby doświadczenia zdobyte w czasie edukacji w naszej szkole dodały Wam odwagi, wiary w siebie i pomogły dotrzeć do wyznaczonego celu. Sięgajcie do gwiazd, ku ideałom, mądrze wykorzystujcie zdobytą wiedzę. Dziękujemy Wam za każdy wspólny dzień i udział w tworzeniu historii naszej szkoły.

Niech zaczynające się wakacje będą dla Was wspaniałym wypoczynkiem, a każdy dzień wita Was słońcem i piękną pogodą.

Dyrekcja, Wychowawcy, Grono Pedagogiczne,

Rada Rodziców, Rodzice,

Pracownicy administracji i obsługi

Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu

 

 

 

 

 

 

 

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Informacja dla rodziców i uczniów

            Informuję, że zakończenie roku szkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu odbędzie się w dniu 26.06.2020 roku.

Wychowawcy wydają świadectwa uczniom zgodnie z harmonogramem. Wychowawca w ramach wyznaczonego czasu ustala  godziny odbioru świadectw przez poszczególnych uczniów, tak aby zachować zasady bezpieczeństwa sanitarnego i zaprasza kolejno poszczególnych uczniów na określoną dla nich godzinę.

Uczniowie odbierają świadectwa indywidualnie z zachowaniem dystansu społecznego i bezpieczeństwa sanitarnego – posiadają założoną maseczkę, swój długopis, zachowują odstęp, nie grupują się.

Wejścia do budynków szkoły będą oznaczone. Prosimy o zapoznanie się z ustalonymi harmonogramami  i zastosowanie się do ustaleń, co ułatwi sprawny i bezpieczny odbiór świadectw.

Uczeń może odebrać świadectwo szkolne także w innym dniu, po uzgodnieniu  z wychowawcą. Mając na względzie bezpieczeństwo - proszę o przestrzeganie zaleceń Ministra Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

 

                                                                                            Dyrektor szkoły

                                                                                            Elżbieta Wargacka

 

 

Harmonogram indywidualnego odbioru świadectw

budynek szkoły ul. Ludowa 35

oddziały przedszkolne, oddział specjalny, klasy I-V

Godziny odbioru świadectw

 

Klasa

 

Miejsca wejść do budynku szkoły

Miejsce odbioru świadectw

Imię i nazwisko wychowawcy

 

 

 

 

 

9.00 -10.00

1a

1 - wejście od strony boiska przy sali 25, od strony ul. Mickiewicza

sala 5

Bożena Cieloch

1b

2 – wejście od boiska przy podjeździe dla osób niepełnosprawnych, od strony                  ul.Mickiewicza

mała sala gimnastyczna

Renata Kaczmarczyk

1c

4 – wejscie na halę obok parkingu, od strony ul. Ludowej

hala sportowa

Anna Duliasz

1d

3 – wejście na halę od strony boiska trawiastego, od strony ul. Ludowej

sala 12

Halina Borowska

1e

5 – wejście na świetlicę szkolną przy oddziale przedszkolnym, od strony ul. Ludowej

świetlica szkolna

Agata Dmuchowska

10.00-10.30

Czynności sanitarno-higieniczne

 

 

 

 

 

10.30-11.30

2a

1 - wejście od strony boiska przy sali 25, od strony ul. Mickiewicza

sala 5

Urszula Polak

2b

2 – wejście od boiska przy podjeździe dla osób niepełnosprawnych, od strony                 ul. Mickiewicza

mała sala gimnastyczna

Bożena Solecka

2c

4 – wejscie na halę obok parkingu, od strony  ul. Ludowej

hala sportowa

Ewa Borowiecka

2d

3 – wejście na halę od strony boiska trawiastego, od strony ul. Ludowej

sala12

Ewa Kochanek

2e

5 – wejście na świetlicę szkolną przy oddziale przedszkolnym, od strony  ul. Ludowej

świetlica szkolna

Anna Sitek

11.30-12.00

Czynności sanitarno-higieniczne

 

 

 

 

 

12.00-13.00

3a

1 - wejście od strony boiska przy sali 25, od strony ul. Mickiewicza

sala 5

Małgorzata Kutyła

3b

2 – wejście od boiska przy podjeździe dla osób niepełnosprawnych, od strony        ul. Mickiewicza

mała sala gimnastyczna

Dorota Grabarczyk

3c

4 – wejscie na halę obok parkingu, od strony  ul. Ludowej

hala sportowa

Marzena Śmietanka

3d

3 – wejście na halę od strony boiska trawiastego, od strony ul. Ludowej

sala12

Dorota Chołuj-Borowiecka

4a

5 – wejście na świetlicę szkolną przy oddziale przedszkolnym, od strony  ul. Ludowej

świetlica szkolna

Monika Matyga

13.00-13.30

Czynności sanitarno-higieniczne

 

 

 

 

13.30-14.30

4b

1 - wejście od strony boiska przy sali 25, od strony ul. Mickiewicza

sala 5

Bożena Bednarczyk

4c

2 – wejście od boiska przy podjeździe dla osób niepełnosprawnych, od strony      ul. Mickiewicza

mała sala gimnastyczna

Elżbieta Chachlowska

5a

4 – wejscie na halę obok parkingu,  od strony ul. Ludowej

hala sportowa

Renata Rybak

5b

3 – wejście na halę od strony boiska trawiastego, od strony ul. Ludowej

sala 12

Iwona Węcławska-Grudzińska

5c

5 – wejście na świetlicę szkolną przy oddziale przedszkolnym, od strony ul. Ludowej

świetlica szkolna

Bogumiła Chołuj

14.30-15.00

Czynności sanitarno-higieniczne

 

 

 

 

 

 

15.00-16.00

oddział specjalny

5 – wejście przy oddziale przedszkolnym, od strony        ul. Ludowej

sala oddziału specjalnego

Marta Baczkowska

5d

2 – wejście od boiska przy podjeździe dla osób niepełnosprawnych, od strony       ul. Mickiewicza

mała sala gimnastyczna

Krzysztof Pomarański

5e

4 – wejscie na halę obok parkingu,  od strony ul. Ludowej

hala sportowa

Lucyna Gorczyca

5f

3 – wejście na halę od strony boiska trawiastego, od strony ul. Ludowej

 

sala12

Dorota Wolszczak

5g

5 – wejście na świetlicę szkolną przy oddziale przedszkolnym, od strony  ul. Ludowej

świetlica szkolna

Ilona Molendowska

5h

1 - wejście od strony boiska przy sali 25, od strony ul. Mickiewicza

sala 5

Iwona Siwierska

16.00-16.30

Czynności sanitarno-higieniczne

 

 

 

 

 

16.30-17.30

0a

1 - wejście od strony boiska przy sali 25, od strony ul. Mickiewicza

sala 5

Anna Badeńska

0b

2 – wejście od boiska przy podjeździe dla osób niepełnosprawnych, od strony      ul. Mickiewicza

mała sala gimnastyczna

Hanna Furga

0c

4 – wejscie na halę obok parkingu, od strony ul. Ludowej

hala sportowa

Liliana Wieczorek

0d

3 – wejście na halę od strony boiska trawiastego, od strony ul. Ludowej

sala 12

Agnieszka Mróz

0e

5 – wejście na świetlicę szkolną przy oddziale przedszkolnym, od strony ul. Ludowej

świetlica szkolna

Bożena Sobieszek

 

Harmonogram indywidualnego odbioru świadectw

budynek szkoły ul. Kościelna 7

klasy VI-VIII

Godziny odbioru świadectw

 

Klasa

 

Miejsca wejść do budynku szkoły

Miejsce odbioru świadectw

Imię i nazwisko wychowawcy

9.00-10.00

6a

wejście 3 - za salą gimnastyczną (furtka)

sala gimnastyczna

Danuta Imańska

10.00- 10.30

Czynności sanitarno-higieniczne

10.30-11.00

6b

wejście 3 - za salą gimnastyczną (furtka)

sala gimnastyczna

Agnieszka Zyzek

11.00-11.30

Czynności sanitarno-higieniczne

11.30- 12.30

6c

wejście 3 - za salą gimnastyczną (furtka)

sala gimnastyczna

Agnieszka Chołuj

12.30-13.00

Czynności sanitarno-higieniczne

9.30-10.30

6d

wejście 1 -                                      od ul. Kościelnej

sala 19

Monika Gołębiowska

10.30- 11.00

Czynności sanitarno-higieniczne

11.00-12.00

6e

wejście 1 -  od ul. Kościelnej

sala 19

Teresa Kaczmarek

12.00-12.30

Czynności sanitarno-higieniczne

12.30- 13.30

6f

wejście 1 - od ul. Kościelnej

sala 19

Arkadiusz Figura

13.30-14.00

Czynności sanitarno-higieniczne

   

Godziny odbioru świadectw

 

Klasa

 

Miejsca wejść do budynku szkoły

Miejsce odbioru świadectw

Imię i nazwisko wychowawcy

9.00-10.00

7a

wejście 2 -   od ul. Ks. Packa

sala nr 15

Krzysztof Stypiński

10.00-10.30

Czynności sanitarno-higieniczne

10.30-11.30

7b

wejście 2 -                                     od ul. Ks. Packa

sala nr 16

M. Urszula Bronisz                   - Dąbrowska

11.30-12.00

Czynności sanitarno-higieniczne

12.00-13.00

7c

wejście 2   od ul. Ks. Packa

sala nr 17

Agnieszka Siepietowska

13.00-13.30

Czynności sanitarno-higieniczne

13.30-14.30

7d

wejście 2 -  od ul. Ks. Packa

sala nr 18

Teresa Grzybowska

14.30-15.00

Czynności sanitarno-higieniczne

 

Godziny odbioru świadectw

 

Klasa

 

Miejsca wejść do budynku szkoły

Miejsce odbioru świadectw

Imię i nazwisko wychowawcy

9.00-10.00

8d

wejście – 1 od ul. Kościelnej

sala nr 8

Krzysztof Oczkowski

10.00-10.30

Czynności sanitarno-higieniczne

10.30-11.30

8b

wejście – 1 od ul. Kościelnej

sala nr 9

Małgorzata Gogacz

11.30-12.00

Czynności sanitarno-higieniczne

12.00- 13.00

8c

wejście – 1  od ul. Kościelnej

sala nr 10

Justyna Orłowska

13.00-13.30

Czynności sanitarno-higieniczne

13.30-14.30

8a

wejście – 1  od ul. Kościelnej

sala nr 13

Agnieszka Szczęsna

14.30-15.00

Czynności sanitarno-higieniczne

 

 

 

 Informacja dla Rodziców

Dyrektor Szkoły informuje, że nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu w dniach 8.06.2020r. - 26.06.2020r. będą kontynuować nauczanie na odległość zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 z późniejszymi zmianami.
          W Publicznej Szkole Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu będą odbywały się zajęcia stacjonarne i konsultacje według ustalonych harmonogramów.
         Przypominam, że dzień 12 czerwca 2020 roku jest dniem wolnym dla klas I – VIII od zdalnego nauczania i konsultacji.

Jednocześnie przypominam, że dni 16, 17 i 18 czerwca 2020 roku – egzamin ósmoklasisty są również dniami wolnymi dla uczniów klas I – VII.

W dniach wolnych od zajęć szkoła zapewnia zajęcia opiekuńczo-wychowawcze na świetlicy.

Zainteresowanych rodziców proszę o informację zwrotną, dotyczącą zapewnienia udziału dzieci w wyżej wymienionych zajęciach do wychowawcy.

Elżbieta Wargacka – Dyrektor szkoły

 

 

 

Harmonogram zajęć opiekuńczo – wychowawczych

z wychowawcą w oddziałach przedszkolnych

w Publicznej Szkole Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu

Harmonogram obowiązuje od dnia 1 czerwca 2020 r i może ulec zmianie.

Oddział przedszkolny

Dzień tygodnia

Godz. zajęć opiekuńczo - wychowawczych

Wychowawca

Sala

zajęć

0a

wtorek

8.00-10.00

Anna Badeńska

Nr 27

czwartek

9.00 -11.00

0b

środa

10.00 -12.00

Hanna Furga

Nr 16

czwartek

10.00 -12.00

0c

wtorek

czwartek

8.00-10.00

8.00-10.00

Liliana Wieczorek

Nr 5

0d

wtorek

8.00-10.00

Agnieszka Mróz

Nr 3

czwartek

8.00-10.00

0e

wtorek

10.00 -12.00

Bożena Sobieszek

Nr 4

czwartek

10.00 -12.00

 

Harmonogram zajęć opiekuńczo – wychowawczych z elementami dydaktycznymi

z wychowawcą w klasach 1-3

w Publicznej Szkole Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu

Harmonogram obowiązuje od dnia 1 czerwca 2020 r. i może ulec zmianie.

 

KLASY I

Klasa

Dzień tygodnia

Godz. zajęć opiekuńczo - wychowawczych

Wychowawca

Sala

zajęć

1a

poniedziałek

8.30-10.30

Bożena

Cieloch

Nr 11

środa

8.30 -10.30

1b

wtorek

9.00 -11.00

Renata Kaczmarczyk

Nr 14

czwartek

9.00 -11.00

1c

wtorek

8.00-10.00

Anna Duliasz

Nr 20

środa

8.00-10.00

1d

wtorek

8.00-10.00

Halina Borowska

Nr 11

czwartek

8.00-10.00

1e

wtorek

11.00 -13.00

Agata Dmuchowska

Nr 20

środa

11.00 -13.00

 

KLASY II

Klasa

Dzień tygodnia

Godz. zajęć opiekuńczo - wychowawczych

Wychowawca

Sala

zajęć

2a

wtorek

11.00-13.00

Urszula Polak

Nr 6

środa

11.00 -13.00

2b

wtorek

8.00-10.00

Bożena Solecka

Nr 12

środa

8.00-10.00

2c

wtorek

11.00.-13.00

Ewa Borowiecka

Nr 12

środa

11.00.-.13.00

2d

wtorek

11.00-13.00

Ewa

Kochanek

Nr 18

czwartek

8.30 – 10.30

2e

wtorek

8.00 -10.00

Anna Sitek

Nr 6

środa

8.00 -10.00

 

 

Harmonogram zajęć opiekuńczo – wychowawczych z elementami dydaktycznymi

z wychowawcą w klasach 3b, 3c i 3d w dniach od 08.06. 2020 r. do 10.06.2020 r.

w Publicznej Szkole Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu

KLASY III

Klasa

Dzień tygodnia

Godz. zajęć opiekuńczo - wychowawczych

Wychowawca

Sala

zajęć

3b

środa

8.30 - 10.30

Dorota Grabarczyk

Nr 18

3c

poniedziałek

11.00 – 13.00

Marzena Śmietanka

Nr 7

środa

11.00 – 13.00

3d

środa

8.30 – 10.30

Dorota Chołuj - Borowiecka

Nr 7

 


Harmonogram konsultacji dla uczniów klas IV-V

 w Publicznej Szkole Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu

budynek szkoły  ul. Ludowa 35 

Harmonogram obowiązuje od dnia 1 czerwca 2020 roku i może ulec zmianie. 

Klasa 4 a 

Dzień tygodnia/ data

Godzina konsultacji

Przedmiot/nauczyciel

Sala konsultacji

Poniedziałek

01.06.2020 r.

12.00-12.30

J. polski/A. Śmietanka 

Nr 24

12.45 -13.15

Historia/M. Stępień

13.30-14.00

Wf /M. Matyga

Wtorek

02.06.2020 r.

12.00-12.30

Matematyka /I. Białek

12.45 -13.15

Informatyka gr. I i gr.  II/ R. Kramarczyk

13.30-14.00

Plastyka /D. Szewczyk

Środa

03.06.2020 r.

12.00-12.30

Przyroda/ B. Kaczmarczyk

12.45 -13.15

J. angielski / A. Tatak

13.30-14.00

Technika / M. Mucha

Czwartek

04.06.2020 r.

12.00-12.30

Muzyka /M. U. Bronisz- Dąbrowska

12.45 -13.15

Religia /L. Gorczyca

13.30-14.00

-

 

Klasa 4b 

Dzień tygodnia/ data

Godzina konsultacji

Przedmiot/nauczyciel

Sala konsultacji

Poniedziałek

01.06.2020 r.

12.00-12.30

Matematyka /B. Bednarczyk 

Nr 8

12.45 -13.15

j. polski/ A. Śmietanka

13.30-14.00

-

Wtorek

02.06.2020 r.

12.00-12.30

Informatyka Gr.I i gr. II/ R. Kramarczyk

12.45 -13.15

Plastyka/ D. Szewczyk

13.30-14.00

Religia/J. Kwapisiewicz

Środa

03.06.2020 r.

12.00-12.30

-

12.45 -13.15

Przyroda/ B. Kaczmarczyk

13.30-14.00

Wf/ M. Matyga

14.15-14.45

Technika / M. Mucha

Czwartek

04.06.2020 r.

12.00-12.30

Historia/K. Pomarański

12.45 -13.15

Muzyka/ M. U. Bronisz-Dabrowska

13.30-14.00

J. angielski/ A Tatak

 

Klasa 4 c 

Dzień tygodnia/ data

Godzina konsultacji

Przedmiot/nauczyciel

Sala konsultacji

Poniedziałek

01.06.2020 r.

12.00-12.30

J. polski/E. Chachlowska 

Nr 22

12.45 -13.15

Wf/ H. Kazirodek

13.30-14.00

-

Wtorek

02.06.2020 r.

12.00-12.30

Plastyka/ D. Szewczyk

12.45 -13.15

Informatyka gr. I T. Kaczmarek

Informatyka gr.  II/ M. Mucha s.25

13.30-14.00

Technika M. Mucha

Środa

03.06.2020 r.

12.00-12.30

Matematyka / J. Ostrowska - Wilk

12.45 -13.15

Historia / K. Pomarański

13.30-14.00

Przyroda / B. Kaczmarczyk

Czwartek

04.06.2020 r.

12.00-12.30

Religia / L. Gorczyca

12.45 -13.15

J. angielski / A. Tatak

13.30-14.00

Muzyka / M. U. Bronisz -Dąbrowska

 

Klasa 5a 

Dzień tygodnia/ data

Godzina konsultacji

Przedmiot/nauczyciel

Sala konsultacji

Poniedziałek

01.06.2020 r.

12.00-12.30

Historia / I. Siwierska 

Nr 33

12.45 -13.15

J. polski / E. Chachlowska

13.30-14.00

Biologia / B. Madej

Wtorek

02.06.2020 r.

12.00-12.30

Religia / J. Kwapisiewicz

12.45 -13.15

Wf / M. Matyga

13.30-14.00

Geografia / A. Chołuj

Środa

03.06.2020 r.

12.00-12.30

Muzyka / M. U. Bronisz -Dąbrowska

12.45 -13.15

Matematyka / J. Ostrwska - Wilk

13.30-14.00

Informatyka gr. I T. Kaczmarek

Informatyka gr.  II/ M. Mucha s.25

Czwartek

04.06.2020 r.

12.00-12.30

J. angielski / R. Rybak

12.45 -13.15

Plastyka / D. Szewczyk

13.30-14.00

Technika / M. Mucha

 

Klasa 5b 

Dzień tygodnia/ data

Godzina konsultacji

Przedmiot/nauczyciel

Sala konsultacji

Poniedziałek

01.06.2020 r.

12.00-12.30

Historia/ M. Stępień 

Nr 19

12.45 -13.15

Wf/ M. Matyga

13.30-14.00

Technika/ M. Mucha

Wtorek

02.06.2020 r.

12.00-12.30

Matematyka/A. Chołuj

12.45 -13.15

Geografia/ A. Chołuj

13.30-14.00

Muzyka/ M. U. Bronisz-Dabrowska

14.15- 14.45

Biologia/ B. Madej

Środa

03.06.2020 r.

12.00-12.30

Informatyka gr. I i gr. II/I. Białek

12.45 -13.15

Plastyka/ D. Szewczyk

13.30-14.00

j. polski/ W. Skorek

Czwartek

04.06.2020 r.

12.00-12.30

-

12.45 -13.15

Religia/ J. Kwapisiewicz

13.30-14.00

J. angielski/I. Węcławska-Grudzińska

 

Klasa 5c 

Dzień tygodnia/ data

Godzina konsultacji

Przedmiot/nauczyciel

Sala konsultacji

Poniedziałek

01.06.2020 r.

12.00-12.30

Plastyka/ D. Szewczyk 

Nr 10

12.45 -13.15

Technika/ M. Mucha

13.30-14.00

J. polski/ A. Śmietanka

Wtorek

02.06.2020 r.

12.00-12.30

Matematyka/M. Gołębiowska

12.45 -13.15

Muzyka/ M. U. Bronisz-Dabrowska

13.30-14.00

Biologia/ B. Madej

14.15- 14.45

Religia/ D. Wolszczak

Środa

03.06.2020 r.

12.00-12.30

Geografia/ T. Grzybowska

12.45 -13.15

Informatyka gr. I i gr. II/T. Kaczmarek

13.30-14.00

-

Czwartek

04.06.2020 r.

12.00-12.30

J. angielski/B. Chołuj

12.45 -13.15

Historia/M. Stępień

13.30-14.00

Wf/ H. Kazirodek

 

Klasa 5d 

Dzień tygodnia/ data

Godzina konsultacji

Przedmiot/nauczyciel

Sala konsultacji

Poniedziałek

01.06.2020 r.

12.00-12.30

Technika  / M. Mucha

Nr 21

12.45 -13.15

J. angielski / R. Podwojska

13.30-14.00

J. polski / E. Chachlowska

Wtorek

02.06.2020 r.

12.00-12.30

Muzyka / M. U. Bronisz -Dąbrowska

12.45 -13.15

Matematyka  / I. Białek

13.30-14.00

Religia/ ks. M. Dziemba

Środa

03.06.2020 r.

12.00-12.30

Informatyka gr. I i gr. II / T. Kaczmarek

12.45 -13.15

Geografia / T. Grzybowska

13.30-14.00

Biologia / B. Madej

Czwartek

04.06.2020 r.

12.00-12.30

Wf / H. Kazirodek

12.45 -13.15

Historia / K. Pomarański

13.30-14.00

Plastyka /  D. Szewczyk

 

Klasa 5e

Dzień tygodnia/ data

Godzina konsultacji

Przedmiot/nauczyciel

Sala konsultacji

Poniedziałek

01.06.2020 r.

12.00-12.30

J. polski  / A. Zyzek

Nr 15

12.45 -13.15

Plastyka / D. Szewczyk

13.30-14.00

Religia / L. Gorczyca

Wtorek

02.06.2020 r.

12.00-12.30

Technika / M. Mucha

12.45 -13.15

Biologia / B. Madej

13.30-14.00

Informatyka gr. I i gr. II / I. Białek

Środa

03.06.2020 r.

12.00-12.30

Geografia / A. Chołuj

12.45 -13.15

Muzyka / M. U. Bronisz -Dąbrowska

13.30-14.00

Matematyka  / J. Ostrowska - Wilk

Czwartek

04.06.2020 r.

12.00-12.30

J. angielski / A. Tatak

12.45 -13.15

Wf / H. Kazirodek

13.30-14.00

Historia / M. Stępień

 

Klasa 5f 

Dzień tygodnia/ data

Godzina konsultacji

Przedmiot/nauczyciel

Sala konsultacji

Poniedziałek

01.06.2020 r.

12.00-12.30

Muzyka/ M. U. Bronisz-Dabrowska

Nr 17

12.45 -13.15

Biologia/ B. Madej

13.30-14.00

Plastyka/ D. Szewczyk

Wtorek

02.06.2020 r.

12.00-12.30

Geografia/ T. Grzybowska

12.45 -13.15

Matematyka/ M. Gołębiowska

13.30-14.00

Informatyka gr I/ R. Kukliński s. 25

Informatyka gr. II /R. Kramarczyk

Środa

03.06.2020 r.

12.00-12.30

Technika/ M. Mucha

12.45 -13.15

Historia/M. Stępień

13.30-14.00

Religia/ D. Wolszczak

Czwartek

04.06.2020 r.

12.00-12.30

Wf/ A. Figura

12.45 -13.15

J. angielski/I. Węcławska-Grudzińska

13.30-14.00

J. polski/ W. Skorek

 

Klasa 5g 

Dzień tygodnia/ data

Godzina konsultacji

Przedmiot/nauczyciel

Sala konsultacji

Poniedziałek

01.06.2020 r.

12.00-12.30

J. polski/ I. Molendowska

Nr 23

12.45 -13.15

Matematyka/ B. Bednarczyk

13.30-14.00

Muzyka/ M. U. Bronisz-Dabrowska

Wtorek

02.06.2020 r.

12.00-12.30

-

12.45 -13.15

Geografia/ T. Grzybowska

13.30-14.00

Religia/D. Wolszczak

14.15 – 14.45

Informatyka gr I/ R. Kukliński s. 25

Informatyka gr. II /R. Kramarczyk

Środa

03.06.2020 r.

12.00-12.30

Plastyka/ D. Szewczyk

12.45 -13.15

Technika/ M. Mucha

13.30-14.00

Wf/ A. Figura

Czwartek

04.06.2020 r.

12.00-12.30

J. angielski/ I. Węcławska-Grudzińska

12.45 -13.15

Biologia/ B. Madej

13.30-14.00

Historia/ K. Pomarański

 

Klasa 5h 

Dzień tygodnia/ data

Godzina konsultacji

Przedmiot/nauczyciel

Sala konsultacji

Poniedziałek

01.06.2020 r.

12.00-12.30

J. angielski / R. Podwojska

Nr 9

12.45 -13.15

Muzyka / M. U. Bronisz -Dąbrowska

13.30-14.00

Wf / H. Kazirodek

Wtorek

02.06.2020 r.

12.00-12.30

Informatyka gr I/ R. Kukliński s. 25

Informatyka gr. II /R. Kramarczyk

12.45 -13.15

Matematyka / U. Pomarańska

13.30-14.00

Geografia /T. Grzybowska

Środa

03.06.2020 r.

12.00-12.30

J. polski / I. Siwierska

12.45 -13.15

Historia / I. Siwierska

13.30-14.00

Plastyka / D. Szewczyk

Czwartek

04.06.2020 r.

12.00-12.30

Biologia / B. Madej

12.45 -13.15

Technika / M. Mucha

13.30-14.00

Religia / J. Kwapisiewicz

 

Klasa 6 a 

Dzień tygodnia/ data

Godzina konsultacji

Przedmiot/nauczyciel

Sala konsultacji

Poniedziałek

01.06.2020 r.

11.45-12.15

---

14

12.30-13.00

Geografia/Informatyka gr. II A. Chołuj

Wtorek

02.06.2020 r.

11.45-12.15

---

12.30-13.00

Matematyka/D. Szymanowicz

13.15 -13.45

J. angielski/ B. Chołuj

14.00-14.30

J.polski / D. Imańska

Środa

03.06.2020 r.

11.45-12.15

---

12.30-13.00

Historia / C. Imański

13.15 -13.45

Religia/ s. I. Turowska

Czwartek

04.06.2020 r.

11.45-12.15

W-f R. Kazirodek

12.30-13.00

Plastyka/ E. Malinowska

13.15 -13.45

Biologia / A. Kaczmarska

14.00-14.30

---

Piątek

05.06.2020 r.

11.45-12.15

Technika/Informatyka gr. I - M. Mucha

12.30-13.00

Muzyka / B. Wargacka

 

Klasa 6 b 

Dzień tygodnia/ data

Godzina konsultacji

Przedmiot/nauczyciel

Sala konsultacji

Poniedziałek

01.06.2020 r.

   

10

12.30-13.00

Geografia / T. Grzybowska

13.15 -13.45

Religia / M.Dziemba

14.00-14.30

Informatyka/ T. Kaczmarek /I. Białek

Wtorek

02.06.2020 r.

11.45-12.15

---

12.30-13.00

Biologia/ A. Kaczmarska

13.15 -13.45

W-f/ K. Stypiński

14.00-14.30

J. angielski/ B. Chołuj

Środa

03.06.2020 r.

11.45-12.15

J.polski/ A. Zyzek

12.30-13.00

Plastyka/E. Malinowska

13.15 -13.45

Muzyka / B. Wargacka

Czwartek

04.06.2020 r.

11.45-12.15

Matematyka/M. Gołębiowka

Piątek 05.06.2020 r.

11.45-12.15

---

12.30-13.00

Technika/ M. Mucha

13.15-13.45

Historia/ K. Pomarański

14.00-14.30

---

 

Klasa 6 c 

Dzień tygodnia/ data

Godzina konsultacji

Przedmiot/nauczyciel

Sala konsultacji

Poniedziałek

01.06.2020 r.

11.45-12.15

---

16

12.30-13.00

Geografia / A. Chołuj

13.15 -13.45

W-f / A. Figura

14.00-14.30

---

Wtorek

02.06.2020 r.

11.45-12.15

J. angielski / B. Chołuj

12.30-13.00

Historia/ K. Pomarański

Środa

03.06.2020 r.

11.45-12.15

Biologia/A. Kaczmarska

12.30-13.00

J. polski/ J. Orłowska

13.15 -13.45

Religia/ M. Dziemba

Czwartek

04.06.2020 r.

11.45-12.15

---

12.30-13.00

Matematyka/ A. Chołuj

Piątek 05.06.2020 r.

11.45-12.15

Plastyka/D. Szewczyk

12.30-13.00

Informatyka/A. Chołuj

13.15-13.45

Technika/ M. Mucha

14.00-14.30

Muzyka/ B. Wargacka

 

Klasa 6 d 

Dzień tygodnia/ data

Godzina konsultacji

Przedmiot/nauczyciel

Sala konsultacji

Poniedziałek

01.06.2020 r.

11.45-12.15

---

9

12.30-13.00

W-f/ K. Oczkowski

13.15 -13.45

Geografia / T. Grzybowska

Wtorek

02.06.2020 r.

11.45-12.15

J. angielski/ A. Szczęsna

12.30-13.00

J. polski/ I. Molendowska

13.15 -13.45

Biologia/A. Kaczmarska

14.00-14.30

Informatyka/ gr. I -T. Kaczmarek

gr II-A. Chołuj

Środa

03.06.2020 r.

11.45-12.15

Religia/ M. Dziemba

12.30-13.00

Muzyka / B. Wargacka

Czwartek

04.06.2020 r.

11.45-12.15

Historia/ I. Siwierska

12.30-13.00

Matematyka/ M. Gołębiowska

Piątek 05.06.2020 r.

11.45-12.15

---

12.30-13.00

Plastyka/ D. Szewczyk

13.15-13.45

Technika/M.Mucha

14.00-14.30

---

 

Klasa 6 e 

Dzień tygodnia/ data

Godzina konsultacji

Przedmiot/nauczyciel

Sala konsultacji

Poniedziałek

01.06.2020 r.

11.45-12.15

---

12

12.30-13.00

Matematyka/D. Szymanowicz

13.15 -13.45

Informatyka/ T. Kaczmarek

14.00-14.30

W-f/ A. Figura

Wtorek

02.06.2020 r.

11.45-12.15

J. polski/ I. Molendowska

12.30-13.00

J. angielski/ B. Chołuj

 

13.15 -13.45

Historia/ K. Pomarański

 

14.00-14.30

Biologia/A. Kaczmarska

Środa

03.06.2020 r.

11.45-12.15

---

12.30-13.00

Religia/ M. Dziemba

Czwartek

04.06.2020 r.

11.45-12.15

Plastyka/ E. Malinowska

Piątek 05.06.2020 r.

11.45-12.15

---

12.30-13.00

Geografia/ T. Grzybowska

13.15-13.45

Muzyka/ B. Wargacka

14.00-14.30

Technika/ M. Mucha

 

Klasa 6 f 

Dzień tygodnia/ data

Godzina konsultacji

Przedmiot/nauczyciel

Sala konsultacji

Poniedziałek

01.06.2020 r.

11.45-12.15

---

Świetlica

12.30-13.00

W-f/ A. Figura

13.15 -13.45

Matematyka/D. Szymanowicz

14.00-14.30

Geografia/ T. Grzybowska

Wtorek

02.06.2020 r.

11.45-12.15

Biologia/ A. Kaczmarska

12.30-13.00

J.angielski/ R. Podwojska

13.15 -13.45

Informatyka/ gr.I -T. Kaczmarek

 gr.II A. Chołuj

Środa

03.06.2020 r.

11.45-12.15

---

12.30-13.00

J. polski/ A. Zyzek

13.15 -13.45

Religia/ M. Dziemba

14.00-14.30

 

Piątek 05.06.2020 r.

11.45-12.15

Muzyka/ B. Wargacka

12.30-13.00

Historia/ K. Pomarański

13.15-13.45

Plastyka/ D. Szewczyk

14.00-14.30

Technika/M. Mucha

 

Klasa 7 a 

Dzień tygodnia/ data

Godzina konsultacji

Przedmiot/nauczyciel

Sala konsultacji

Poniedziałek

01.06.2020 r.

11.45-12.15

---

6

12.30-13.00

---

13.15 -13.45

Geografia/ Z. Plewicki

14.00-14.30

J. polski/ M. Gogacz

Wtorek

02.06.2020 r.

11.45-12.15

---

12.30-13.00

Biologia/ A. Ofman

13.15 -13.45

Chemia/ A. Ofman

14.00-14.30

Muzyka/B. Wargacka

Środa

03.06.2020 r.

11.45-12.15

---

12.30-13.00

---

13.15 -13.45

Historia/ C. Imański

14.00-14.30

J.niemiecki/ S. Wolska / M. Socha

Czwartek

04.06.2020 r.

11.45-12.15

Informatyka/T. Kaczmarek/I.Białek

12.30-13.00

W-f / K. Stypiński/R. Kazirodek

13.15 -13.45

Plastyka/ E. Malinowska

14.00-14.30

Matematyka/B. Bednarczyk

Piątek 05.06.2020 r.

11.45-12.15

J. angielski/B. Chołuj/ R. Podwojska

12.30-13.00

Fizyka/ U. Pomarańska

13.15-13.45

Religia/ s. I. Turowska

 

Klasa 7 b 

Dzień tygodnia/ data

Godzina konsultacji

Przedmiot/nauczyciel

Sala konsultacji

Poniedziałek

01.06.2020 r.

11.45-12.15

---

5

12.30-13.00

Biologia/ A. Kaczmarska

13.15 -13.45

Chemia/ A. Ofman

14.00-14.30

Geografia/A. Chołuj

Wtorek

02.06.2020 r.

11.45-12.15

---

12.30-13.00

Matematyka/D. Szymanowicz

13.15 -13.45

J. polski/ D. Imańska

Środa

03.06.2020 r.

11.45-12.15

---

12.30-13.00

J. niemiecki/ S. Wolska/M. Socha

13.15 -13.45

W-f/ M. Stępień/K. Stypiński

14.00-14.30

Religia/ s. I. Turowska

Czwartek

04.06.2020 r.

11.45-12.15

---

12.30-13.00

Informatyka/T. Kaczmarek/I. Białek

13.15 -13.45

Plastyka/I. Tarasińska

14.00-14.30

Fizyka/ A. Bazan

Piątek 05.06.2020 r.

11.45-12.15

J.angielski/A. Szczęsna/ R. Rybak

12.30-13.00

Muzyka/ U. Bronisz-Dąbrowska

13.15-13.45

Historia/ P. Tatak

 

Klasa 7c 

Dzień tygodnia/ data

Godzina konsultacji

Przedmiot/nauczyciel

Sala konsultacji

Poniedziałek

01.06.2020 r.

11.45-12.15

---

8

12.30-13.00

Religia/s. I. Turowska

13.15 -13.45

Biologia/ A. Kaczmarska

14.00-14.30

Chemia/ A. Ofman

Wtorek

02.06.2020 r.

11.45-12.15

---

12.30-13.00

Muzyka/ B. Wargaka

13.15 -13.45

J. polski/ A. Siepietowska

Środa

03.06.2020 r.

11.45-12.15

---

12.30-13.00

---

13.15 -13.45

J. niemiecki/ S. Wolska/ M. Socha

14.00-14.30

W-f/ M., Stępień/R. Kazirodek

Czwartek

04.06.2020 r.

11.45-12.15

Fizyka/ A. Bazan

12.30-13.00

Matematyka/B. Bednarczyk

13.15 -13.45

Informatyka/T. Kaczmarek/I.Białek

14.00-14.30

Plastyka/ I. Tarasińska

Piątek 05.06.2020 r.

11.45-12.15

Historia/I.Siwierska

12.30-13.00

J. angielski/ A. Szczęsna/R. Rybak

13.15-13.45

Geografia/ T.Grzybowska

 

Klasa 7d 

Dzień tygodnia/ data

Godzina konsultacji

Przedmiot/nauczyciel

Sala konsultacji

Poniedziałek

01.06.2020 r.

11.45-12.15

--

15

12.30-13.00

W-f/ KM. Stępień/R. Kazirodek

13.15 -13.45

Religia/s. I. Turowska

14.00-14.30

Biologia/A. Kaczmarska

Wtorek

02.06.2020 r.

11.45-12.15

---

12.30-13.00

j. polski/D. Imańska

13.15 -13.45

Muzyka/ B. Wargacka

14.00-14.30

Chemia/A. Ofman

Środa

03.06.2020 r.

11.45-12.15

---

12.30-13.00

Fizyka/A. Bazan

13.15 -13.45

Plastyka/E. Malinowska

14.00-14.30

---

Czwartek

04.06.2020 r.

11.45-12.15

---

12.30-13.00

---

13.15 -13.45

Matematyka/B. Bednarczyk

14.00-14.30

Informatyka/T. Kaczmarek/ I.Białek

Piątek 05.06.2020 r.

11.45-12.15

Historia/P.Tatak

12.30-13.00

J. niemiecki/ S. Wolska

13.15-13.45

J. angielski/ A. Szczęsna/R.Rybak

14.00-14.30

Geografia/T. Grzybowska

Harmonogram konsultacji dla uczniów klas VIII

w Publicznej Szkole Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu

budynek szkoły ul. Kościelna 7

Klasa 8a

Dzień tygodnia/ data

Godzina konsultacji

Przedmiot/nauczyciel

Sala konsultacji

Poniedziałek

01.06.2020 r.

11.45-12.15

 

15

12.30-13.00

J. polski/ A. Siepietowska

13.15 -13.45

J. angielski/ A. Szczęsna

14.00-14.30

Matematyka/ U. Pomarańska

Wtorek

02.06.2020 r.

11.45-12.15

--

12.30-13.00

Historia/ C. Imański

13.15 -13.45

W-f/ K. Oczkowski/R. Kazirodek

14.00-14.30

Religia/ s. I. Turowska

Środa

03.06.2020 r.

11.45-12.15

---

12.30-13.00

--

Czwartek

04.06.2020 r.

11.45-12.15

Geografia/ T. Grzybowska

12.30-13.00

Chemia / A. Ofman

13.15 -13.45

J.niemiecki/ S. Wolska /M. Socha

14.00-14.30

Wos/ C. Imański

Piątek 05.06.2020 r.

11.45-12.15

Fizyka/ A. Bazan

12.30-13.00

Informatyka/ T. Kaczmarek /I. Białek

13.15-13.45

Edb / Z. Plewicki

14.00-14.30

Biologia/ A. Kaczmarska

Klasa 8b

Dzień tygodnia/ data

Godzina konsultacji

Przedmiot/nauczyciel

Sala konsultacji

Poniedziałek

01.06.2020 r.

11.45-12.15

--

18

12.30-13.00

Matematyka/ U. Pomarańska

13.15 -13.45

J. polski/ M. Gogacz

14.00-14.30

J. angielski/ R. Podwojska/R.Rybak

Wtorek

02.06.2020 r.

11.45-12.15

--

12.30-13.00

W-f/ K. Oczkowski/K. Stypiński

13.15 -13.45

Historia/ C. Imański

Środa

03.06.2020 r.

11.45-12.15

---

12.30-13.00

Religia/ s. I. Turowska

Czwartek

04.06.2020 r.

11.45-12.15

Chemia / A. Ofman

12.30-13.00

Geografia/ T. Grzybowska

13.15 -13.45

Wos/ C. Imański

14.00-14.30

J.niemiecki/ S. Wolska /M. Socha

Piątek 05.06.2020 r.

11.45-12.15

Informatyka/ T. Kaczmarek /I. Białek

12.30-13.00

Fizyka/ A. Bazan

13.15-13.45

Biologia/ A. Kaczmarska

14.00-14.30

Edb / Z. Plewicki

Klasa 8c

Dzień tygodnia/ data

Godzina konsultacji

Przedmiot/nauczyciel

Sala konsultacji

Poniedziałek

01.06.2020 r.

11.45-12.15

--

13

12.30-13.00

J. angielski/ R. Podwojska/R.Rybak

13.15 -13.45

Matematyka/ U. Pomarańska

14.00-14.30

J. polski/ J. Orłowska

Wtorek

02.06.2020 r.

11.45-12.15

--

12.30-13.00

Religia/ s. I. Turowska

13.15 -13.45

Historia/ J. Orłowska

14.00-14.30

W-f/K. Stypiński/ R. Kazirodek

Środa

03.06.2020 r.

11.45-12.15

---

12.30-13.00

--

Czwartek

04.06.2020 r.

11.45-12.15

Wos/ C. Imański

12.30-13.00

J.niemiecki/ S. Wolska /M. Socha

13.15 -13.45

Geografia/ T. Grzybowska

14.00-14.30

Chemia / A. Ofman

Piątek 05.06.2020 r.

11.45-12.15

Edb / Z. Plewicki

12.30-13.00

Biologia/ A. Kaczmarska

13.15-13.45

Fizyka/ A. Bazan

14.00-14.30

Informatyka/ T. Kaczmarek /I. Białek

Klasa 8d

Dzień tygodnia/ data

Godzina konsultacji

Przedmiot/nauczyciel

Sala konsultacji

Poniedziałek

01.06.2020 r.

11.45-12.15

--

2

12.30-13.00

J. polski/ M. Gogacz

13.15 -13.45

J. angielski/ R. Podwojska/B. Chołuj

14.00-14.30

Matematyka/ D. Szymanowicz

Wtorek

02.06.2020 r.

11.45-12.15

--

12.30-13.00

--

13.15 -13.45

Religia/ s. I. Turowska

14.00-14.30

Historia/ C. Imański

Środa

03.06.2020 r.

11.45-12.15

---

12.30-13.00

W-f/ K. Oczkowski

Czwartek

04.06.2020 r.

11.45-12.15

J.niemiecki/ S. Wolska /M. Socha

12.30-13.00

Wos/ C. Imański

13.15 -13.45

Chemia / A. Ofman

14.00-14.30

Geografia/ T. Grzybowska

Piątek 05.06.2020 r.

11.45-12.15

Biologia/ A. Kaczmarska

12.30-13.00

Edb / Z. Plewicki

13.15-13.45

Informatyka/ T. Kaczmarek /I. Białek

14.00-14.30

Fizyka/ A. Bazan

 

Harmonogram pracy

opiekuńczo - wychowawczej z elementami dydaktycznymi

nauczycieli w Publicznej Szkole Podstawowej

im. W. Jagiełły w Zwoleniu

od dnia 08.06.2020r.

Dzień tygodnia

Imię i nazwisko nauczyciela

Zajęcia opiekuńczo- wychowawcze z elementami dydaktycznymi

Sala lekcyjna

Poniedziałek

Katarzyna Liberadzka

7.00- 11.30

Sala nr 2

Iwona Kuklińska

11.30-16.00

Sala nr 2

Justyna Krawiec

7.00-11.30

Wejście

 

Wioletta Wątorska

11.30 -16.00

Wejście

 

Anna Zaborska

7.00 – 11.30

Sala nr 3

 

Iwona Tarasińska

11.30 – 16.00

Sala nr 3

Wtorek

Iwona Kuklińska

7.00-11.30

Sala nr 2

Katarzyna Liberadzka

11.30-16.00

Sala nr 2

Anna Zaborska

7.00-11.30

Wejście

 

Iwona Tarasińska

11.30-16.00

Wejście

 

Justyna Krawiec

7.00 – 11.30

Sala nr 3

 

Anna Zaborska

11.30 – 16.00

Sala nr 3

 

Anna Badeńska

10.00-10.45 język angielski

Sala nr 3

Środa

Katarzyna Liberadzka

7.00-11.30

Sala nr 2

Anna Zaborska

11.30-16.00

Sala nr 2

Justyna Krawiec

7.00 – 11.30

Wejście

Iwona Kuklińska

11.30-16.00

Wejście

 

Iwona Kuklińska

7.00 – 11.30

Sala nr 3

 

Wioletta Wątorska

11.30-16.00

Sala nr 3

Piątek

Justyna Krawiec

7.00-11.30

Sala nr 2

Iwona Tarasińska

11.30-16.00

Sala nr 2

Anna Zaborska

7.00-11.30

Wejście

 

Iwona Siwierska

11.30.16.00

Wejście

 

Katarzyna Liberadzka

7.00 -11.30

Sala nr 3

 

Justyna Krawiec

11.30 – 16.00

Sala nr 3

Plan pracy świetlicy obowiązuje w dniach od 08.06 do 12.06.2020 r. ( w przypadku gdy zgłosi się powyżej 12 dzieci, będzie utworzona dodatkowa grupa). Plan może ulec zmianie.

                                Kierownik Świetlicy 

                                    Marzena Bojska

Harmonogram pracy

opiekuńczo - wychowawczej z elementami dydaktycznymi

nauczycieli w Publicznej Szkole Podstawowej

im. W. Jagiełły w Zwoleniu

od dnia 08.06.2020r.

Dzień tygodnia

Imię i nazwisko nauczyciela

Zajęcia opiekuńczo- wychowawcze z elementami dydaktycznymi

Sala lekcyjna

Poniedziałek

Katarzyna Liberadzka

7.00- 11.30

Sala nr 2

Iwona Kuklińska

11.30-16.00

Sala nr 2

Justyna Krawiec

7.00-11.30

Wejście

 

Wioletta Wątorska

11.30 -16.00

Wejście

Wtorek

Iwona Kuklińska

7.00-11.30

Sala nr 2

Katarzyna Liberadzka

11.30-16.00

Sala nr 2

Anna Zaborska

7.00-11.30

Wejście

 

Iwona Tarasińska

11.30-16.00

Wejście

 

Anna Badeńska

10.00-10.45 język angielski

Sala nr 3

Środa

Katarzyna Liberadzka

7.00-11.30

Sala nr 2

Anna Zaborska

11.30-16.00

Sala nr 2

Justyna Krawiec

7.00 – 11.30

Wejście

Iwona Kuklińska

11.30-16.00

Wejście

Piątek

Justyna Krawiec

7.00-11.30

Sala nr 2

Iwona Tarasińska

11.30-16.00

Sala nr 2

Anna Zaborska

7.00-11.30

Wejście

 

Iwona Siwierska

11.30.16.00

Wejście

Plan pracy świetlicy obowiązuje w dniach od 08.06 do 12.06.2020 r. dla grupy do 12 dzieci.  Plan może ulec zmianie.

                                Kierownik Świetlicy 

                                    Marzena Bojska

 

 

 Informacja dla Rodziców

Dyrektor Szkoły informuje, że nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu w dniach 25.05.2020r. - 7.06.2020r. będą kontynuować nauczanie na odległość zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 z późniejszymi zmianami.

Nauczyciele będą monitorowali postępy uczniów oraz weryfikowali ich wiedzę i umiejętności w formie przekazanej Państwu przez wychowawców i nauczycieli.

Zgodnie ze Statutem szkoły nauczyciele będą również przekazywali Uczniom i Rodzicom informacje o uzyskanych przez ucznia ocenach (w tym przewidywanych ocenach rocznych) za pomocą e-dziennika Librus.

Informuję, że od 25 maja 2020 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu będą odbywały się zajęcia stacjonarne : 

- opiekuńczo-wychowawcze dla dzieci z oddziałów przedszkolnych,

- rewalidacyjne dla uczniów klas I-VIII,

- opiekuńczo-wychowawcze z elementami dydaktycznymi dla uczniów klas I-III.

Zajęcia są dobrowolne i będą się odbywały za zgodą rodzica zgodnie z przyjętymi procedurami dostępnymi w szkole. Harmonogram zajęć znajduje się poniżej.

Od 25 maja 2020 r. szkoła umożliwia również konsultacje dla uczniów klas VIII. W konsultacjach mogą brać udział tylko uczniowie, których rodzice zgłoszą wychowawcy taką potrzebę. Konsultacje będą odbywały się w budynku przy ul. Kościelnej 7 (wejście od ul. Ks. Packa). Harmonogram konsultacji znajduje się poniżej. 

Szanowni Państwo!

W trosce o bezpieczeństwo Państwa dzieci proszę o zapoznanie się z procedurami  i komunikatami oraz zastosowanie się do nich. Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa opracowane na podstawie wytycznych GIS, MZ i MEN, obowiązujące w czasie pandemii, znajdują się w zakładce Bezpieczna szkoła.

O dalszych działaniach będą Państwo informowani za pomocą strony internetowej oraz e-dziennika Librus.

Elżbieta Wargacka – Dyrektor szkoły

 

 Kuba6850.pl

Harmonogram zajęć

opiekuńczo - wychowawczych z elementami dydaktycznymi

w Publicznej Szkole Podstawowej

im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu

od dnia 25.05.2020r.

Dzień tygodnia

Imię i nazwisko nauczyciela

Zajęcia opiekuńczo- wychowawcze z elementami dydaktycznymi

Sala lekcyjna

Poniedziałek

Katarzyna Liberadzka

7.00- 9.00

9.00- 11.30

Wejście

Sala nr 2

Iwona Kuklińska

11.30-16.00

Sala nr 2

Bożena Sobieszek

7.00-9.00

Sala nr 2

Wtorek

Iwona Kuklińska

7.00-11.30

Sala nr 2

Wioletta Wątorska

11.30-16.00

Sala nr 2

Agnieszka Mróz

7.00-9.00

Wejście

Środa

Iwona Kuklińska

7.00-11.30

Sala nr 2

Wioletta Wątorska

11.30-16.00

Sala nr 2

Anna Badeńska

10.00-10-45 język angielski

Sala nr 3

Liliana Wieczorek

7.00-9.00

Wejście

Czwartek

Justyna Krawiec

7.00-11.30

Sala nr 2

Iwona Tarasińska

11.30-16.00

Sala nr 2

Anna Badeńska

7.00-9.00

Wejście

Piątek

Anna Majewska

7.00-11.30

Sala nr 2

Iwona Siwierska

11.30-16.00

Sala nr 2

Iwona Tarasińska

7.00-9.00

Wejście

Plan pracy świetlicy obowiązuje w dniach od 25.05 do 29.05.2020 roku. Plan może ulec zmianie.

                                 Kierownik świetlicy 

                                    Marzena Bojska

 

 Kuba6850.pl

Harmonogram konsultacji dla uczniów klas VIII

od 25 maja do 29 maja 2020 r.

w Publicznej Szkole Podstawowej im Wł. Jagiełły w Zwoleniu 

- budynek ul. Kościelna 7

 

Data

Czas trwania lekcji

Klas 8a

konsultacje

w sali nr 15

Klasa 8b konsultacje

w sali nr 18

Klasa 8c konsultacje

w sali nr 13

Klasa 8d konsultacje

w sali nr 2

25.05

12.30-13.15

J. polski Siepietowska A.

Matematyka Pomarańska U.

J. angielski Podwojska R. / Rybak R.

J. polski

Gogacz M.

 

13.20-14.05

J. angielski Szczęsna A.

J. polski

Gogacz M.

Matematyka Pomarańska U.

J. angielski Podwojska R. / Chołuj B.

 

14.10-14.55

Matematyka Pomarańska U.

J. angielski Podwojska R. / Rybak R.

J. polski

Orłowska J.

Matematyka Szymanowicz D.

26.05

12.30-13.15

Historia

Imański C.

W f

Oczkowski K. / Stypiński K.

Religia   s.Turowska I.

---

 

13.20-14.05

W f

Oczkowski K. / Kazirodek R.

Historia

Imański C.

Historia

Orłowska J.

Religia

s.Turowska I.

 

14.10-14.55

Religia   s.Turowska I.

---

W f

Stypiński K. / Kazirodek R.

Historia

Imański C.

27.05

12.30-13.15

--

Religia   s.Turowska I.

--

W f

Oczkowski K.

 

13.20-14.05

--

--

--

--

 

14.10-14.55

--

--

--

--

28.05

11.30-12.15

Geografia Grzybowska T.

Edb

Plewicki Z.

Wos

Imański C.

J. niemiecki

Wolska S. /

Socha M.

 

12.30-13.15

Edb

Plewicki Z.

Geografia Grzybowska T.

J. niemiecki Wolska S. /

Socha M.

Wos

Imański C.

 

13.20-14.05

J. niemiecki Wolska S. /

Socha M.

Wos

Imański C.

Geografia Grzybowska T.

Edb

Plewicki Z.

 

14.10-14.55

Wos

Imański C.

J. niemiecki Wolska S. /

Socha M.

Edb

Plewicki Z.

Geografia Grzybowska T.

29.05

11.30-12.15

Fizyka

Bazan A.

Informatyka

Białek I. / Kaczmarek T.

Chemia

Ofman A.

Biologia Kaczmarska A.

 

12.30-13.15

Informatyka

Białek I. / Kaczmarek T.

Fizyka

Bazan A.

Biologia Kaczmarska A.

Chemia

Ofman A.

 

13.20-14.05

Chemia

Ofman A.

Biologia Kaczmarska A.

Fizyka

Bazan A.

Informatyka

Białek I. / Kaczmarek T.

 

14.10-14.55

Biologia Kaczmarska A.

Chemia

Ofman A.

Informatyka

Białek I. / Kaczmarek T.

Fizyka

Bazan A.

 

Harmonogram konsultacji może ulec zmianie

 

Zbigniew Plewicki

zastępca dyrektora

 Kuba6850.pl

 

Komunikaty

 

„Szanowni Rodzice, uprasza się, aby w razie stwierdzenia u dziecka lub rodzica niepokojących objawów wskazujących na wystąpienie choroby zakaźnej pozostać w domu i skorzystać z teleporady medycznej. Dbajmy o zdrowie własne i innych!”

 

„Na terenie szkoły obowiązuje zakaz wstępu osób, których obecność nie jest konieczna do zapewnienia realizacji odbywających się zajęć”

 

„Osoby odbierające uczniów zobowiązane są do oczekiwania na nich przed budynkiem szkoły, z zachowaniem odstępu 2 metrów. Dbajmy o bezpieczeństwo w przestrzeni publicznej!”.

 

„W przypadku przebywania na terenie szkoły osób z zewnątrz, należy zachować wszelkie środki ostrożności. Obowiązuje osłona nosa i ust, dezynfekcja rąk lub rękawiczki jednorazowe. Do budynku mogą wejść wyłącznie osoby zdrowe”.

 

„W związku z wytycznymi głównego inspektora sanitarnego oraz ministra zdrowia przypominam wszystkim osobom wchodzącym do szkoły o obowiązku dezynfekowania rąk.”

 

 

Informacja dla Rodziców

Szanowni Państwo!

Nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej w Zwoleniu w okresie zdalnego nauczania korzystają  z wszelkich możliwych źródeł, aby lekcje były atrakcyjne i urozmaicone. Bardzo zależy nam, aby wszelkie rozwiązania były  bezpieczne dla Państwa dzieci. Jesteśmy na etapie wdrażania platformy G Suite, która umożliwia szkołom bezpłatne narzędzia do edukacji zdalnej. Zakończyliśmy już proces przekazywania uczniom adresów i haseł dostępu oraz instrukcji logowania do platformy  i zaczęły się pierwsze lekcje online, których z dnia na dzień jest coraz więcej. Opracowaliśmy Regulamin korzystania z platformy i bardzo Państwa prosimy o zapoznanie się z nim poprzez E-dziennik Librus. Zależy nam na tym, aby lekcje odbywały się zgodnie z wytycznymi MEN oraz przepisami prawa (w tym autorskiego).

Szanowni Państwo, jeśli ktoś potrzebuje pomocy w pierwszym zalogowaniu się do platformy lub ma inne trudności z dostępem do platformy edukacyjnej G Suite, prosimy o kontakt z administratorem lub zgłoszenie tego faktu do sekretariatu szkoły. Informujemy również, że jest możliwość korzystania z platformy na smartfonach i tabletach. Jedynym warunkiem jest dostęp do Internetu.

Jednocześnie informuję Państwa, że we współpracy z organem prowadzącym - Gminą Zwoleń otrzymane laptopy zostały użyczone uczniom zgodnie z przyjętym Regulaminem. Ze szkolnych zasobów skorzystali kolejni uczniowie. W miarę nowych możliwości będziemy Państwa informować.

Szanowni Państwo jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i zapraszamy do współpracy i współdziałania.

Elżbieta Wargacka - Dyrektor Szkoły

 

 

Informacja dla Rodziców i Uczniów

Informuję, że nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu w czasie zdalnego nauczania pracują na platformie G Suite. Działamy zgodnie z wytycznymi Ministra Edukacji Narodowej oraz z przepisami bezpieczeństwa w tym zakresie.

 

Elżbieta Wargacka – Dyrektor szkoły

 

 

Informacja dla Rodziców

Dyrektor Szkoły informuje, że nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu w dniach 27.04.2020r. - 24.05.2020r. będą kontynuować nauczanie na odległość zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, Rozporządzeniem MEN z dnia 9 kwietnia 2020r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Nauczyciele będą monitorowali postępy uczniów oraz weryfikowali ich wiedzę i umiejętności w formie przekazanej Państwu przez wychowawców i nauczycieli.

Nauczyciele będą również przekazywali Uczniom i Rodzicom informacje o uzyskanych przez ucznia ocenach za pomocą e-dziennika Librus.

Jednocześnie przypominam, że w dniu 30 kwietnia 2020 roku, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, zajęcia zdalne nie będą się odbywały.

O dalszych działaniach będą Państwo informowani za pomocą strony internetowej oraz e-dziennika Librus.

Elżbieta Wargacka – Dyrektor szkoły

 

 

Informacja dla Rodziców

Dyrektor Szkoły informuje, że nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu w dniach 15.04.2020r. - 24.04.2020r. będą kontynuować nauczanie na odległość zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, Rozporządzeniem MEN z dnia 9 kwietnia 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz Zarządzeniem Dyrektora Szkoły z dnia 14.04.2020r.

Nauczyciele będą monitorowali postępy uczniów oraz weryfikowali ich wiedzę i umiejętności, w tym również informowali uczniów lub rodziców o postępach ucznia w nauce, a także uzyskanych przez niego ocenach.

O dalszych działaniach będą Państwo informowani za pomocą strony internetowej oraz e-dziennika Librus.

Elżbieta Wargacka – Dyrektor szkoły

 

 

Informacja dla Rodziców

Dyrektor Szkoły informuje, że nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu w dniach 25.03.2020r. - 08.04.2020r. prowadzili nauczanie na odległość zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz Zarządzeniem Dyrektora Szkoły z dnia 24.03.2020r.

W tym okresie nauczyciele monitorowali postępy uczniów oraz weryfikowali ich wiedzę i umiejętności w formie przekazanej Państwu przez wychowawców i nauczycieli oraz udzielali konsultacji uczniom i ich rodzicom za pomocą wiadomości w e-dzienniku Librus, telefonicznie za obopólną zgodą oraz za pomocą poczty elektronicznej w określonych przez nauczyciela godzinach, przekazanych do wiadomości rodziców.

Szanowni Państwo!

W przypadku wydłużenia przez Ministerstwo Edukacji Narodowej okresu kształcenia na odległość zostaną Państwo poinformowani o nowych ustaleniach za pomocą strony internetowej oraz e-dziennika Librus.

Elżbieta Wargacka - Dyrektor Szkoły

 

Informacja dla Rodziców i Uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu

Informuję, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkole będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W czwartek, 9 kwietnia i piątek, 10 kwietnia br. nauczyciele nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z dziećmi i uczniami w formie kształcenia na odległość ani zajęć opiekuńczych w świetlicy szkolnej dla dzieci i uczniów. 

 

Podstawy prawne:
1. Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz.U. z 2017 r. poz. 1603 z późn. zm.) - § 3 ust.1 pkt 3.
2. Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 410 z późn. zm.).
3. Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 493 z późn. zm.).

Elżbieta Wargacka – Dyrektor Szkoły

 

 

Szkoła z TVP

30 marca 2020 r. o godzinie 8:00 ruszyły pierwsze lekcje z TVP. Materiały są emitowane od poniedziałku do piątku na czterech antenach Telewizji Polskiej: TVP3, TVP Historia, TVP Rozrywka i TVP Sport w dwóch blokach: porannym – rozpoczynającym się o godzinie 8:00 i powtórzeniowym – od godziny 12:30. Dostępne będą także na VOD.TVP.PL. Plan lekcji „Szkoły z TVP” zostanie na stronie szkolaztvp.pl. Pasmo skierowane jest do uczniów klas 1 – 8 szkół podstawowych.

Ponadto od 23 marca 2020 r. na TVP ABC można oglądać „Domowe przedszkole”, dostępne również na VOD TVP.PL. To oferta dla przedszkolaków i ich rodziców.

Zapraszamy do oglądania.

 

 

Kształcenie na odległość

Informacja dla Rodziców i Uczniów

Od 25 marca 2020 roku nauka z uczniami będzie prowadzona z wykorzystaniem materiałów w postaci elektronicznej. Wychowawca w porozumieniu z rodzicami ustala formy pracy zdalnej z każdym uczniem. Informacje te przekazuje nauczycielom prowadzącym zajęcia w danej klasie. Działania w ramach nauczania zdalnego w naszej szkole będą prowadzone w oparciu o:

üdziennik elektroniczny Librus;

üzintegrowaną platformę edukacyjną https://epodreczniki.pl/;

üstronach CKE https://cke.gov.pl/ i Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej np. https://www.oke.waw.pl/,

üudostępnianie materiałów edukacyjnych na sprawdzonych portalach edukacyjnych i stronach internetowych wybranych instytucji kultury i urzędów;

ükomunikację poprzez pocztę elektroniczną;

üprogramy telewizji publicznej i audycje radiowe;

üzamieszczanie informacji i materiałów edukacyjnych na stronie internetowej szkoły;

üpodręczniki, ćwiczenia, karty pracy, które uczeń posiada;

ükontakt telefoniczny z nauczycielem za obopólną zgodą.

 

Uczniu

 

üSamodzielnie lub z pomocą rodziców nawiązuj kontakt
z wychowawcą i nauczycielami (np. przez e-dziennik Librus).

üPamiętaj, że najlepsze efekty daje praca systematyczna!

üWszelkie wątpliwości co do formy, trybu czy treści nauczania na bieżąco zgłaszaj nauczycielom (samodzielnie lub prosząc o pośrednictwo rodziców).

üNie przedłużaj niepotrzebnie czasu spędzonego przy komputerze. Przerwy, nawet krótkie są obowiązkowe!

üPrzestrzegaj zasad bezpieczeństwa w pracy z komputerem
i w Internecie.

üPamiętaj o etykiecie językowej i kulturze w komunikacji z nauczycielami (zwroty grzecznościowe mile widziane!)

 

Rodzicu

 

üZachęcaj dzieci do samodzielnej pracy.

üBądź w kontakcie z wychowawcą i nauczycielami: udostępnij swój numer telefonu, adres e-mailowy, regularnie korzystaj z dziennika elektronicznego Librus, sprawdzaj stronę internetową szkoły.

üW miarę możliwości wspieraj (ale nie wyręczaj!) dzieci w wykonywaniu zadanych prac.

Organizacja pracy z uczniami będzie odbywać się zgodnie z planem obowiązującym na czas zdalnego nauczania.

Działania te zostały podjęte zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 i Zarządzeniem Dyrektora Szkoły z dnia 24 marca 2020 roku.

Informacje na temat kształcenia na odległość będą sukcesywnie zamieszczane.

Elżbieta Wargacka - Dyrektor Szkoły

 

 

 

 

Copyright © 2011 Camelian Homes! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise