Logopeda

Logopeda to terapeuta, który zajmuje się terapią zaburzeń mowy. Zadaniem logopedy jest zapobieganie zaburzeniom mowy ( profilaktyka), rozpoznanie( diagnoza) oraz usuwanie wad wymowy w trakcie terapii logopedycznej. W naszej szkole  terapia logopedyczna prowadzona jest od kilku lat. Uczestniczą w niej uczniowie, którzy mają problemy z mówieniem, czytaniem i pisaniem. Celem terapii jest usuwanie zaburzeń mowy, korekcja wad wymowy, podnoszenie kompetencji językowej ucznia. Terapia logopedyczna poprzedzona jest diagnozą logopedyczną. Gabinet logopedyczny  wyposażony jest w niezbędne pomoce logopedyczne.

Godziny pracy logopedy:

Poniedziałek - piątek