Miss Polski

Spotkanie z Miss Polski 2016

2 czerwca 2017 roku naszą szkołę odwiedziła Miss Polski 2016 – Paulina Maziarz, absolwentka naszej szkoły. W spotkaniu, które odbyło się w bibliotece szkolnej uczestniczyli uczniowie klas: 6d, 0c oraz członkowie aktywu bibliotecznego. Ten dzień od rana był pełen gwaru i oczekiwań na tę najpiękniejszą dziewczynę Polski. Pani Paulina opowiadała nam o swoim życiu, przygotowaniach do Finału Miss Polski, podróżach, przygodzie z modelingiem oraz obecnych obowiązkach. W rozmowie z uczniami wspomniała również o swoich wcześniejszych sukcesach, które pomogły jej w zdobyciu tytułu Miss Polski: otrzymanie tytułu Miss Ziemi Radomskiej 2016 oraz Miss Kozienic 2016. Uczniowie byli zachwyceni urodą gościa, jej uśmiechem i idealną figurą. Wspólnie spędzony czas upłynął bardzo szybko, a spotkanie na długo pozostanie w naszej pamięci. Organizatorami spotkania były nauczycielki biblioteki.