Marzec – miesiąc matematyki

Marzec – miesiąc matematykiMarzec nazywany jest miesiącem matematyki. To właśnie w tym miesiącu obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Matematyki i Dzień Liczby Pi. Z tej okazji w naszej szkole  został zorganizowany Tydzień Matematyki. W dniach od 13 do 17 marca nauczyciele matematyki przygotowali gazetki oraz konkursy, które rozbudzały wśród uczniów zainteresowanie tym przedmiotem.

Sukces naszych uczennic

Uczennice z naszej szkoły, Maja Ciecieląg z klasy 8e oraz Aleksandra Kwapisiewicz z klasy 8b zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego konkursu o zdrowiu człowieka "Higieja", którego organizatorem jest Mazowiecki Kurator Oświaty.

Ogólnopolski Konkurs „Młodzież Zapobiega Pożarom“

W Urzędzie Miejskim w Zwoleniu w dniu 13 marca 2023 r. odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom".

I miejsce w konkursie "Moje Miasto, Moje Osiedle"

LogoDnia 06.02.2023r. odbył się konkurs pt. "Moje Miasto, Moje Osiedle" na nazwę nowo powstającego  osiedla w naszym mieście. W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z gminy Zwoleń. Laureatem konkursu została klasa 7B z naszej szkoły.

Witamy wiosnę

Witamy wiosnęDnia 21 marca wszyscy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie przygotowanym przez Samorząd Uczniowski.

Wiosnę chcieliśmy powitać barwnie i kolorowo. Przedszkolaki oraz dzieci z klas I- III przebrały się za bajkowe i baśniowe postacie. Z kolei uczniowie z klas IV-VIII przygotowali stroje  bohaterów z książek, filmów i swoich idoli.

Free Joomla! templates by Engine Templates