Biesiada z książką

Biesiada     W dniu 19.01.2023r.  tradycyjnie jak co roku odbyła się „Biesiada z książką”. Organizatorki spotkania: pani Agnieszka Kaczmarska i Ilona Molendowska do wspólnego biesiadowania zaprosiły gościa specjalnego – Kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Zwoleniu panią Annę Orłowską  oraz   klasę VIII g.

Wieczór filmowy w kl. 7b

Wieczór filmowy     W poniedziałek 16 stycznia 2023 r. zorganizowany został pierwszy w naszej klasie „Wieczór Filmowy”. Wieczór ten był nie tylko okazją do obejrzenia filmu, ale także spotkaniem integracyjnym.

Wigilie klasowe

Wigilie klasowe        Wigilia klasowa to świetny moment, aby w atmosferze wzajemnej życzliwości, przy dźwiękach znanych i lubianych kolęd oraz wspólnym posiłku wprowadzić wszystkich w magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia, a składane  życzenia  podczas łamania się opłatkiem są  wyrazem wzajemnego szacunku i wspólnoty.

Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych

Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych        W dniu 21.12.2022r. po raz kolejny w naszej szkole odbył się Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych przeznaczony dla uczniów klas 7 i 8. Pomysłodawczyniami konkursu były p. Beata Wargacka, p. Iwona Tarasińska p. Sylwia Wolska i p. Katarzyna Majewska.

Akcja „Nie o SMSie lecz o kartce pamiętaj”

Akcja „Nie o SMSie lecz o kartce pamiętaj”       Święta Bożego Narodzenia to czas radości i dzielenia się z innymi , dlatego uczniowie naszej szkoły kolejny raz brali udział w akcji „Nie o smsie,  lecz o kartce pamiętam” organizowanej przez Fundację Dbam o zasięg.

Free Joomla! templates by Engine Templates