Panorama3.jpg
 

List Absolwentów

Szanowna Dyrekcjo!

Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy!

Drogie Koleżanki i Koledzy!

 

Nadeszła właśnie chwila, kiedy przyszło się nam pożegnać i nie jest to pożegnanie takie jak zawsze, z uroczystym apelem, przemówieniami, podziękowania i kwiatami. Czas pandemii zmienił nasze życie i nie mamy na to wpływu. Ale mimo wszystko dla nas, absolwentów, jest to moment szczególny, gdyż oto ostatni już raz przekraczamy mury Naszej szkoły.

Każdy z nas zapewne myśli, co wyniósł z tego miejsca, czego się nauczył, co jeszcze mógł uczynić, aby doskonalić siebie. Dochodzimy jednak do refleksji, że tę szkołę zapamiętamy na zawsze. Nie zawsze było dobrze. Wichry losu rzucały nas to na mieliznę, to na głęboką wodę. Z uporem dążyliśmy do postawionych sobie wcześniej celów. W znacznym stopniu pomogli nam w tym nauczyciele. To właśnie im chcielibyśmy teraz złożyć podziękowania płynące prosto z serc. Dziękujemy za to, że przekazaliście nam nie tylko wiedzę merytoryczną, lecz także staraliście się nam wpoić zasady moralne. Choć często nie chcieliśmy zaakceptować Waszego zdania, po latach zrozumiemy słuszność Waszych decyzji i upomnień. Jesteśmy pełni wdzięczności za Wasz wysiłek i poświęcenie w trudnej drodze nauczania nas. Mimo naszych wielokrotnych oporów, udało Wam się osiągnąć ten cel.

Przyszliśmy tu dziewięć lat temu. Świat wtedy wydawał nam się całkiem inny. Wszystko wokół było piękne i pełne kolorów. Wychodzimy stąd dojrzalsi, pełni doświadczeń, posiadając większy bagaż wiedzy. Przez ten czas odbyliśmy podróż, podczas której to właśnie Wy nauczyliście nas, jak żyć i jak wykorzystywać własne zdolności. Za to Wam z całego serca dziękujemy. Jednocześnie przepraszamy za chwile niemiłe, przykrości, których byliśmy przyczyną.

Serdeczne podziękowania składamy Dyrekcji Szkoły i Nauczycielom za życzliwość, przychylność i wsparcie. Dziękujemy również innym pracownikom szkoły, którzy przyczynili się do tego, iż czas tutaj upłynął w miłej atmosferze, czystości i porządku.

 

Kliknij w link:   Podziękowania
kwiaty

 Po podziękowaniach nadszedł czas na pożegnanie. Choć odchodzimy stąd, mamy nadzieję, że wspomnienie o nas pozostanie w murach tej szkoły jeszcze przez długie lata. My na pewno będziemy mile wspominać każdy moment nauki tutaj. Teraz, rozstając się, chcielibyśmy pożegnać wszystkich, którzy byli do nas nastawieni przyjaźnie i od których zawsze mogliśmy otrzymać pomoc. Żegnamy Dyrekcję, Nauczycieli, pracowników szkoły, a także wszystkich naszych młodszych przyjaciół i kolegów. Nadszedł w końcu czas rozstania, czas podsumowania tego, czego nauczyliśmy się i tego, co przeżyliśmy. Nadszedł czas na opuszczenie szkolnych murów. Choć chwila ta zamyka pewien rozdział naszego życia, nie możemy mówić tu o końcu. Teraz możemy powtórzyć słowa Winstona Churchilla: „To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku”. Wchodzimy w nową erę naszego życia, lecz na zawsze zapadnie nam w pamięć ta szkoła.

Przed nami dwa miesiące wakacji. Życzę wszystkim, aby przez ten czas odpoczęli i nabrali sił na nowy rok szkolny.

                                                            W imieniu klas VIII

                                                            Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego

                                                            Julia Kuc

Drodzy Absolwenci

 

Maki - Mój Piękny Ogród - Ogrody ozdobne, Rośliny, Kwiaty

 

"Każdy koniec daje szansę

na nowy początek"

Paulo Coelho

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Drodzy Absolwenci
 
Niełatwe są chwile pożegnania, zwłaszcza w tak trudnych okolicznościach. Dziś kończycie szkołę podstawową i zaczynacie nowy etap życia. Teraz czeka Was nowa szkoła, nowi koledzy, koleżanki, nowi nauczyciele. Wychodząc z kolorowej krainy dziecięcych marzeń, wkraczacie powoli w świat ludzi dorosłych.

 

W tym wyjątkowym dniu życzymy Wam, aby start do nowego etapu życia był udany i trafny, aby doświadczenia zdobyte w czasie edukacji w naszej szkole dodały Wam odwagi, wiary w siebie i pomogły dotrzeć do wyznaczonego celu. Sięgajcie do gwiazd, ku ideałom, mądrze wykorzystujcie zdobytą wiedzę. Dziękujemy Wam za każdy wspólny dzień i udział w tworzeniu historii naszej szkoły.

 

Niech zaczynające się wakacje będą dla Was wspaniałym wypoczynkiem, a każdy dzień wita Was słońcem i piękną pogodą.

 

Dyrekcja, Wychowawcy, Grono Pedagogiczne,

Rada Rodziców, Rodzice,

Pracownicy administracji i obsługi

Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu

 

Życzenia dla uczniów klas ósmych

 

Drodzy Ósmoklasiści!

 

koniczynkaPrzed Wami kilka niezwykle ważnych dni.

Egzaminy, które napiszecie sprawdzą zdobytą przez Was w naszej szkole wiedzę i opanowane umiejętności.

 

Niech w tych ważnych dniach nie opuszcza Was optymizm, mądrość i szczęście, a zadania egzaminacyjne okażą się dla Was łatwiejsze niż przewidywaliście.

 

Życzymy Wam, aby wyniki, które uzyskacie, odpowiadały Waszym oczekiwaniom i zapewniały możliwość realizacji dalszych życiowych planów – również tych, związanych z kontynuacją nauki w wybranych szkołach ponadpodstawowych. Realizujcie w kolejnych latach swoje pasje i rozwijajcie zdolności.

 

„Aby osiągnąć wielkie rzeczy,
musimy nie tylko działać, ale i marzyć,
nie tylko planować, ale i wierzyć.”
                                   Anatole France

 

Powodzenia!

 

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy Administracji i Obsługi 
Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu

 

Dzień Dziecka

1 czerwca – Dzień Dziecka

 

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim naszym Uczniom życzymy wielu powodów do uśmiechu i radości. Samych sukcesów, rozwijania swoich talentów i pasji oraz beztroskiej zabawy. Spełnienia wszystkich marzeń, prawdziwych przyjaciół i kochających bliskich. Najserdeczniejsze życzenia składają:

 

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy Administracji i Obsługi 

Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu

 

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim dzieciom, tym małym, średnim i dużym życzymy samych radosnych chwil, kolorowych dni pełnych słońca i uśmiechu. Niech każdy dzień będzie dla Was fascynującą przygodą, a codzienność zaskakuje kolorowymi niespodziankami napełniającymi 

 

optymizmem i radością. Życzymy Wam również samych sukcesów, rozwijania swoich talentów i pasji oraz spełnienia wszystkich marzeń.

 

Od wszystkich kochających Rodziców dla Naszych Dzieci

 

dzieci

Innowacja pedagogiczna Start po zdrowie

Innowacja pedagogiczna „Start po zdrowie”

 

Na zajęciach z Innowacji pedagogicznej “Start po zdrowie”, dla uczniów Szkoły Podstawowej w Zwoleniu, w drugim półroczu nauki przeprowadziliśmy wiele działań. Przedstawiamy niektóre z nich. Także podczas pandemii koronawirusa nie leniuchowaliśmy, tworzyliśmy wiele potraw podnoszących odporność i smacznych dla nastolatka. 

Opiekun: Agnieszka Kaczmarska

Czytaj więcej: Innowacja pedagogiczna Start po zdrowie

Copyright © 2011 Camelian Homes! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise