Bieg przełajowy ,,Wokół gniazda ojczystego Jana Kochanowskiego”

Biegi       W niedzielę 5 czerwca 2022 w ramach obchodów Imienin Jana Kochanowskiego, uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w biegach przełajowych „Wokół gniazda ojczystego Jana Kochanowskiego”.   Zawodnicy walczyli o puchary, medale oraz nagrody rzeczowe.

Podziękowania i dyplomy dla wolontariuszy z 8a

Wolontariat           W miniony piątek dzieci z oddziału 0e wraz z wychowawczynią, panią Edytą Cieślik, przeszły z budynku przy ulicy Ludowej do drugiej siedziby naszej szkoły, czyli na ulicę Kościelną, aby podziękować wolontariuszom za czytanie książek w piątkowe popołudnia.

Wolontariusze – wspaniale, że są wśród nas!

Wolontariat           Kto pragnie pomagać innym, łatwo znajdzie ku temu okazję. Mija kolejny rok działania szkolnego Wolontariatu Czytelniczego. Tym razem uczniowie klasy 8a od września odwiedzali dzieci z oddziału 0e. W piątkowe popołudnia, już po swoich lekcjach, w ramach spotkań z literaturą piękną czytali młodszym koleżankom i kolegom wiersze, baśnie, zabawne historie.

Lekcja przedsiębiorczości

Lekcja przedsiebiorczości       Dnia 1 czerwca 2022 r. uczniowie klasy 7b wraz z wychowawcą panią Iwoną Grudzińską  udali się na spotkanie z panią Iwoną Paszkiewicz - prezes fundacji Follow Me i wzięli udział w  niezwykłej lekcji przedsiębiorczości. Zajęcia odbyły się w siedzibie firmy Lobo przy ul. Sienkiewicza w Zwoleniu. Celem warsztatów było poszerzenie wiedzy  młodzieży na temat funkcjonowania zakładu pracy, pobudzenie postaw przedsiębiorczych oraz poznanie własnych predyspozycji w kontekście wyboru dalszej drogi edukacji.

Pho3Nix Active School

– prosimy o oddanie głosu na nasz filmik

Phoenix       Nasza przygoda z programem  Pho3Nix Active School dobiegła końca. To było prawdziwe sportowe szaleństwo. W ramach programu uczniowie uczestniczyli w wyzwaniach i różnych inicjatywach sportowych m.in.:

Free Joomla! templates by Engine Templates