22.03.2018r. Apel wzorowego ucznia

Apel wzorowego ucznia

DSCN9520I semestr nauki już za nami. Jednakże w żadnej szkole nie może on się zakończyć bez nagrodzenia uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i zachowaniu. Dlatego też 22 marca 2018r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel "Wzorowego Ucznia", zorganizowany przez Samorząd Uczniowski.

Podczas uroczystości zostali wyróżnieni uczniowie z klas VII i klas gimnazjalnych II i III, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Dostali oni znaczki "Wzorowego Ucznia" i gromkie brawa od kolegów i koleżanek. Zostali wyróżnieni na apelu, ponieważ wykazali się nie tylko doskonałymi wynikami w nauce, ale i nienagannie wzorowym zachowaniem.

Wszystkim nagrodzonym i ich rodzicom gratulujemy!
A pozostałym uczniom życzymy powodzenia w następnym semestrze.

SU