18.06.2018r. Czytamy już od 11 lat

Czytamy już od 11 lat!
Serdeczne podziękowania dla wolontariatu

1Kolejny rok czytania dzieciom z Publicznego Przedszkola w Zwoleniu za nami… Cieszymy się, że zapał wolontariuszy nie słabnie. 11 lat temu nawiązaliśmy tę sympatyczną i owocną współpracę, by czytać milusińskim. Tak było i w tym roku szkolnym - dziewczęta z klasy II b odwiedzały maluchy w środy po lekcjach, a w piątek 15 czerwca to nam było bardzo miło gościć panie wychowawczynie i przedszkolaki, które zawitały w progi placówki przy ulicy Kościelnej.

To była niezwykła wizyta. W imieniu dzieci z rąk pani Małgorzaty Pawlik - Paduch otrzymałyśmy piękne podziękowania. W tradycję czerwcowych odwiedzin już wpisało się słodkie powitanie w  sekretariacie, zwiedzanie szkoły, wizyta w sali gimnastycznej i wspólna fotografia. Jesteśmy zaproszeni na następne czytelnicze spotkania we wrześniu.

Danuta Imańska