Narodowe Czytanie

DSC 0699W sobotnie wrześniowe przedpołudnie duża grupa uczniów naszej szkoły wraz z nauczycielami wzięła udział w tegorocznej odsłonie Narodowego Czytania zorganizowanego przez Bibliotekę Miejską w Zwoleniu.

W trwającym jubileuszowym roku odzyskania niepodległości „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego czytało 100 zwoleniaków.

Fragmenty pięknej powieści czytali następujący uczniowie: Karolina Maciąg – klasa 7c, Patrycja Rybak - klasa 7c, Michał Makowiecki - klasa 7d, Monika Nędzi - klasa 7d, Julita Bdzikot - klasa 8a, Małgorzata Jaskólska - klasa 8a, Oliwia Rutka - klasa 8a, Weronika Zagożdżon - klasa 8a, Zuzanna Oko - klasa 8b, Wiktoria Puchniarz - klasa 8b, Paweł Przepiórka - klasa 8b, Karolina Madejska – klasa 8d, Emilia Chołuj - klasa 3a,Patrycja Choroś -klasa 3a,  Wiktor Chmurzyński - klasa 3b,  Wiktoria Kowalska -klasa 3b, Wiktoria Matyga - klasa 3b, Amelia Wilkiewicz - klasa 3b oraz nauczyciele: Małgorzata Gogacz, Justyna Kaczmarczyk, Renata Kramarczyk, Elżbieta Kramek, Justyna Orłowska, Agnieszka Śmietanka, Marzena Śmietanka, Sylwia Wolska.

Każdy z uczestników Narodowego Czytania otrzymał pamiątkowy dyplom, którego motto brzmi „Dumni z Polski”.