11.10.2018 Wizyta klasy 8b w bibliotece

Z wizytą w zwoleńskiej książnicy

biblioteka111 października 2018 r., w czwartkowe przedpołudnie, uczniowie klasy 8b wraz z panią Elżbietą Kramek wybrali się na lekcję biblioteczną do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Zwoleniu. Wszyscy bardzo serdecznie zostali powitani przez pracowników biblioteki.

Dla niektórych była to pierwsza wizyta w bibliotece, dlatego też uczniowie zostali poinformowani, jak można się do niej zapisać. W czasie zajęć młodzież wysłuchała informacji o zasadach korzystania z biblioteki oraz została oprowadzona po oddziałach bibliotecznych: wypożyczalni dla dzieci i młodzież, wypożyczalni dla dorosłych oraz czytelni.

Wizyta zakończyła się wspólnym pamiątkowym zdjęciem.

E. Kramek