Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/pspzwo01/domains/psp-zwolen.pl/public_html/images/2018-2019/Uwaga
    • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2018-2019/

14.11.2018 Konkurs pieśni i piosenki patriotycznej

Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej

DSCN0098W dniu 14.11.2018r. opiekunowie Samorządu Uczniowskiego – panie: Sylwia Wolska, Agnieszka Siepietowska, Małgorzata Gogacz oraz siostra Iwona Turowska zorganizowały konkurs piosenki i pieśni patriotycznej pod hasłem: ,,Historia Polski pieśnią pisana”. Wzięli w nim udział uczniowie klas VI-VIII oraz klas III gimnazjalnych.

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Uczestnicy zaprezentowali różnorodny, oryginalny i ciekawy repertuar. Komisja konkursowa, w skład której weszli nauczyciele oraz uczniowie, oceniła występujących.

I miejsce zajęła klasa III b gimnazjalna

II miejsce zajęła uczennica z klasy 7a - Anna Gniadkowska

III miejsce zajęły uczennice z klasy 8c – Natalia Jędra, Maja Kaczmarska i Julia Kozieł

{gallery}2018-2019/2018_konkurs_piosenki_patriotycznej{/gallery}

Uczniowie otrzymali dyplomy, puchary oraz słodkie upominki w barwach biało-czerwonych.

Uczestnicy stanęli do wspólnego zdjęcia, a widownia nagrodziła wszystkich gromkimi brawami. Na zakończenie konkursu uczniowie zwycięskiej klasy ponownie zaśpiewali ,,Rotę”.