2019.02.19 Wycieczka do Biblioteki Pedagogicznej

Wycieczka do Biblioteki Pedagogicznej

20190219 115834

Dnia 19.02.2019 roku nasza młodzież pod opieką pani Elżbiety Kramek udała się na wycieczkę do Biblioteki Pedagogicznej w Zwoleniu. Z zasadami korzystania z biblioteki oraz z jej edukacyjną rolą we wspomaganiu szkół i placówek oświatowych zostali zapoznani uczniowie klasy 3c gimnazjum.

Pracownicy biblioteki bardzo serdecznie powitali przybyłych gości. Młodzież podczas wizyty wysłuchała historii biblioteki oraz zapoznała się z zasadami posługiwania się katalogami. W czytelni gimnazjaliści poznali komputerowy system biblioteczny oraz dowiedzieli się, jak wyszukiwać w nim potrzebne dokumenty. Na zakończenie uczniowie otrzymali ulotki informacyjne o bibliotece.