Panorama3.jpg
 

21.03.2019r. Apel wzorowego ucznia

Apel wzorowego ucznia

 

IMG 20190327 184239Pierwszy semestr nauki już za nami. Jednakże w żadnej szkole nie może on się zakończyć bez wyróżnienia uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i zachowaniu.

Dnia 21 marca 2019r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel "Wzorowego Ucznia", który zorganizował Samorząd Uczniowski.

Dyrektor szkoły - Pani Elżbieta Wargacka, powitała przybyłych gości, nauczycieli oraz uczniów. Następnie prowadzący apel przypomnieli zasady przyznawania odznak wzorowego ucznia, które jak co roku ufundowała Rada Rodziców.

Dumnym i szczęśliwym wyróżnionym z klas: VI, VII, VIII i III klas gimnazjalnych odznaki wręczyli: pani Dyrektor Elżbieta Wargacka, zastępcy dyrektora Pani Bożena Kaczmarczyk, Pani Barbara Madej, Pani Marzena Norowska i Pan Zbigniew Plewicki oraz przedstawiciele Rady Rodziców: Pan Paweł Kaca i Pani Edyta Hajduk. Nagrodzeni otrzymali od kolegów i koleżanek gromkie brawa.

 

 

Pani Dyrektor Elżbieta Wargacka złożyła gratulacje wszystkim wyróżnionym uczniom, podziękowała rodzicom za trud wychowania, a nauczycielom za zaangażowanie w proces nauczania. Do gratulacji i życzeń dołączył się zastępca dyrektora – Pan Zbigniew Plewicki oraz przewodniczący Rady Rodziców – Pan Paweł Kaca. Uroczystość zakończyła krótka część artystyczna w wykonaniu uczennic naszej szkoły.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy wspaniałych wyników w bieżącym półroczu.

SU

Copyright © 2011 Camelian Homes! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise