Panorama2.jpg
 

05.04.2019r. Świąteczna pomoc

Świąteczna pomoc

 

IMG 20190404 141909W bieżącym roku szkolnym po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim projekcie „Edukacja globalna. Liderzy edukacji na rzecz rozwoju II”. Tym razem do projektu przystąpiło 9 nauczycieli wraz ze swoimi wychowankami i uczniami, panie pracujące w świetlicach szkolnych. Jednym z działań projektowych była zorganizowana i przeprowadzona po raz kolejny akcja „Pomagamy ludziom starszym, samotnym i chorym”.

Święta Wielkiej Nocy to czas rodzinnych spotkań, radości i nadziei. Nikt w tym niezwykłym czasie nie powinien czuć się opuszczony i samotny, dlatego w naszej szkole po raz kolejny przeprowadzono akcję pomocy ludziom starszym, chorym i cierpiącym.

 

 

Akcja trwała od 26 marca 2018r. do 5 kwietnia 2019r. Była prowadzona w obu budynkach szkoły przy współpracy z pracownikami MOPS w Zwoleniu. W te piękne działania zaangażowało się wielu uczniów wraz ze swoimi wychowawcami i opiekunami – uczniowie klas: Id, IVh, VIc, VId, VIIa, VIIb, VIIc, VIId, VIIId. Dzieci z wielkim zapałem i ofiarnością przygotowały paczki świąteczne ze słodyczami, owocami i innymi produktami spożywczymi, wykonały świąteczne kartki z życzeniami, przygotowały wielkanocne ozdoby.  

Już tradycyjnie, po raz kolejny świąteczne ciasta ufundowała firma – Piekarnia Tomasz Makuch ze Zwolenia, której składamy serdeczne podziękowania. Za pomoc w zorganizowaniu akcji pragniemy również wyrazić wdzięczność pani Joannie Kubkowskiej – kierownik MOPS, pani Annie Kusyk – zastępcy kierownika MOPS, wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, którzy włączyli się w tę pomoc.

Liczymy, że ten gest dobroci przyniesie radość i uśmiech zarówno obdarowanym, jak i ofiarującym.

Copyright © 2011 Camelian Homes! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise