27.02.2019r. Szkolny etap konkursu Młodzież zapobiega pożarom

Szkolny etap konkursu „Młodzież zapobiega pożarom”

pozary1Dnia 27 lutego 2019 r. odbyły się wewnątrzszkolne eliminacje do 21. Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”. Organizatorem konkursu była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zwoleniu. Uczniów przygotowała i przeprowadziła konkurs Agnieszka Kaczmarska- nauczyciel PSP w Zwoleniu.

W turnieju wzięło udział 17 uczniów szkoły podstawowej kl. VI, VII, VIII i gimnazjum. Osoby z najwyższą liczbą punktów będą reprezentowały naszą szkołę w eliminacjach gminnych w dn. 5 marca 2019 r. w sali narad Urzędu Miejskiego.

Konkurs odbył się w dwóch kategoriach: klasy VI  oraz klasy VII, VIII i III gimnazjum. Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test składający się z 20 pytań.

pozary2

Uczniowie z grupy wiekowej - klasy VI :

1. Kukliński Piotr- 6a
  2. Kowalski Patryk – 6a
  3. Wierzbicki Mikołaj – 6d
  4. Amanowicz Jakub – 6d
  5. Kiewra Marcel – 6d

Uczniowie z grupy wiekowej - klasy VII, VIII oraz III gimnazjum:

1. Wach Kacper – 7d
  2. Fijoł Łukasz – 7d
  3. Kaczmarski Adam – 7d
  4. Makowiecki Michał – 7d
  5. Solecki Krystian – 8a
  6. Zagożdżon Weronika – 8a
  7. Molendowski Łukasz – 8a
  8. Kaleta Kamil – 8b
  9. Glegoła Kacper – 8b
  10. Szczęsny Bartłomiej – 8c
  11. Gajewski Jakub – 8d
  12. Tomczyk Daria – 8d
  13. Dmuchowski Michał – 3 gimnazjum

pozary2

Z kategorii I do etapu gminnego zakwalifikowali się następujący uczniowie: Amanowicz Jakub, Wierzbicki Mikołaj oraz Kiewra Marcel .

W II kategorii najwięcej punktów zdobyli: Kaczmarski Adam, Szczęsny Bartłomiej, Gajewski Jakub i Dmuchowski Michał.

To ci uczniowie będą reprezentować naszą szkołę w eliminacjach gminnych. Gratulujemy i trzymamy za nich kciuki.

Agnieszka Kaczmarska