09.05.2019r. Spotkanie z Krzysztofem Piersą

Spotkanie z Krzysztofem Piersą

20190509 135314 002W dniu 9 maja 2019 roku przedstawiciele naszej szkoły skorzystali z zaproszenia Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Zwoleniu i wzięli udział w spotkaniu autorskim z Krzysztofem Piersą. Jest on autorem książek „Komputerowy Ćpun", „Trener Marzeń" oraz „Kosmiczne bobry i zemsta księżycowej szarańczy”. Autor ponadto jest terapeutą, modelarzem, youtuberem, pasjonatem gier komputerowych i e-sportów. Jako trener E- sportowy prowadzi drużynę Fox Pack.

Gość podczas spotkania z młodzieżą poruszył temat uzależnienia od gier komputerowych, podpowiadał jak wyjść z nałogu komputerowego, tłumaczył w jaki sposób nazywać, określać i realizować swoje marzenia oraz w jaki sposób spędzać czas wolny. Pisarz nawiązał z uczniami świetny kontakt. W trakcie wywiązała się ożywiona dyskusja na temat gier komputerowych, która mogłaby trwać godzinami. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i na pewno przyniesie owocny skutek w walce z nadmiernym korzystaniem młodzieży z  nowoczesnych technologii.

Elżbieta Kramek