Panorama2.jpg
 

03.06.2018 Podsumowanie Start po zdrowie

Podsumowanie Innowacji pedagogicznej
"Start po zdrowie"

 

20190603 082750W dniu 3 czerwca 2019 r. podczas obchodów Dnia Dziecka podsumowaliśmy działania podjęte podczas rocznej pracy przy innowacji pedagogicznej "Start po zdrowie".

 

Prace przygotowawcze rozpoczęły się na długo przed imprezą. Dokładnie zaplanowaliśmy działania i podział ról. Wykonaliśmy szereg haseł promujących zdrowe odżywianie, a także wystawki:

- zasady zdrowego odżywiania,

- błędy żywieniowe jakie popełniamy,

- zdrowe nawyki,

- plakat "Jestem tym co jem",

- chcesz jeść zdrowo, nie wiesz od czego zacząć?

Ponadto stworzone zostało stoisko promujące picie wody z gazetką tematyczną, z której można było dowiedzieć się, jaki wpływ ma woda na zdrowie człowieka oraz które z wód mineralnych są najwartościowsze. Na stoisku można było popróbować różnych ich smaków.

W ramach promocji zdrowych produktów zorganizowaliśmy stolik, przy którym prezentowana była aplikacja na telefon "Zdrowe zakupy". Młodzież mogła nauczyć się skanować kody kreskowe znajdujące się na różnych produktach, by dowiedzieć się jakie zawierają E-składniki oraz jak one wpływają na organizm człowieka.

Największym jednak zainteresowaniem cieszyła się kawiarenka "Bistro Fit" gdzie można było skosztować pyszne, zdrowe dania, przekąski czy koktajle. Do każdego dania dołączony był przepis, który można było zabrać do domu. Wszystkie te smakołyki były przyrządzone wyłącznie ze zdrowych produktów żywnościowych.

Dziękujemy za pyszną zabawę i za miłe słowa uznania. Do zobaczenia w następnym roku z nowymi działaniami, które będą niespodzianką.

 

Zespół " Pazerni na zdrowie ":)

pod opieką p. Agnieszki Kaczmarskiej

Copyright © 2011 Camelian Homes! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise