11.06.2019 Konkurs wiedzy o Janie Kochanowskim

Konkurs Wiedzy o Janie Kochanowskim

20190611 081726Dnia 11 czerwca 2019 roku w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu odbyła się XXI edycja konkursu „Wiedzy o Janie Kochanowskim”.

Do rywalizacji w  kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych przystąpili następujący uczniowie naszej szkoły:

• kl. 6a – Julia Skubik
  • kl. 6b – Zuzanna Mamcarz, Paulina Marszałek, Wiktoria Pawelec
  • kl. 6c – Aleksandra Gajowiak, Aleksandra Kramek, Małgorzata Nieckarz, Aleksandra Tomczyk,
  • kl. 6d – Aleksandra Kącka, Kinga Jargot, Julia Kusyk
  • kl. 7c – Anastazja Dudar, Maksym Dudar, Zofia Sałbut
  • kl. 7d – Natalia Włodarska, Adam Kaczmarski
  • kl. 8a – Weronika Zagożdżon
  • kl. 8c – Natalia Jędra, Dominika Szewczyk
  • kl. 3c gimnazjum – Kacper Gregorczyk

Komisja konkursowa w składzie: p. Zofia Garganisz, p. Ewa Kulińska i p. Ewa Cywka wyłoniła zwycięzców. Trzy pierwsze miejsca zajęła młodzież naszej szkoły:

I miejsce - Natalia Włodarska z kl.7d

II miejsce – Adam Kaczmarski z kl.7d

III miejsce – Weronika Zagożdżon z kl.8a

W stronę wszystkich zebranych z ust Pana Burmistrza Grzegorza Molendowskiego i Pani Dyrektor biblioteki Ewy Kulińskiej popłynęły serdeczne podziękowania za udział w konkursie o Janie Kochanowskim - wielkim poecie związanym z ziemią zwoleńską.

Nagrody zostaną wręczone laureatom podczas 40 - tych Imienin Pana Jana.

Serdecznie gratulujemy!

Elżbieta Kramek