Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUS

W roku szkolnym 2018/2019, w sesji jesiennej i wiosennej, odbyła się Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUS z języka angielskiego, w której wzięli udział uczniowie klasy IIIB i IIIC. Celem olimpiady było wzbudzenie zainteresowania językiem obcym wśród uczniów oraz wyszukiwanie utalentowanych osób.

W sesji jesiennej najwięcej punktów zdobyła uczennica klasy IIIB - Julia Sałbut (176 p.), co pozwoliło jej uzyskać 31. miejsce oraz dyplom uznania. W sesji wiosennej największą liczbę punktów otrzymała uczennica klasy IIIB - Wiktoria Kowalska (162p.), co dało jej 37. miejsce oraz dyplom uznania.

Wszystkim uczestnikom olimpiady serdeczne gratulacje i podziękowanie za udział składa szkolny organizator olimpiady.