07.06.2019 Zabawy z językiem angielskim na wesoło

Nauczanie na dywanie - zabawy z językiem angielskim na wesoło

received 331712330857945W roku szkolnym 2018/2019 uczennice kl.IIIb odwiedzały przedszkolaków z grupy „Motylki” w Niepublicznym Przedszkolu „Słoneczko” w Zwoleniu. Celem realizacji programu było wzbudzenie u dzieci entuzjazmu i chęci do nauki języka angielskiego. Tematyka lekcji uwzględniała przede wszystkim potrzeby dzieci w wieku przedszkolnym. Nauka przebiegała bez stresu i niepotrzebnego przymusu, a przyniosła dzieciom wiele satysfakcji i radości.

Dla gimnazjalistek było to kolejne doświadczenie, w którym młodzi ludzie, dzięki bezpośredniemu kontaktowi z dziećmi, mogli zweryfikować specyfikę pracy i sprawdzić swoje umiejętności.

przedszkole1

received 331712330857945

received 764395820628511

Zajęcia przeprowadziły uczennice klasy IIIB oddziału gimnazjalnego, tj. Oktawia Bajera, Roksana Kaczor, Natalia Kapciak i Wiktoria Kwapsiewicz.

Koordynatorem programu nauczania oraz grupy była pani Renata Podwojska.

Serdeczne podziękowania dla Niepublicznego Przedszkola „Słoneczko” w Zwoleniu, grupy „Motylki” oraz nauczycieli i opiekunów za udział i pomoc w realizacji programu.