Panorama2.jpg
 

25.10.2019r. Dzień świętego Jana Pawła II

Dzień świętego Jana Pawła II

 

image00125 października był w naszej szkole dniem świętego Jana Pawła II. Wspominaliśmy nie tylko jego osobę, osiągnięcia i pontyfikat, ale przede wszystkim pochylaliśmy się nad tematem tegorocznego miesiąca różańcowego i jego związkiem z postacią naszego świętego rodaka. Papież Franciszek ustanowił październik 2019 r. NADZWYCZAJNYM MIESIĄCEM MISYJNYM pod hasłem „OCHRZCZENI I POSŁANI”.

Podczas szkolnego spotkania pt. „Święty Jana Paweł II – Ochrzczony i posłany” zastanawialiśmy się, w jaki sposób święty Jan Paweł II wypełnił misję, do której zobowiązani przez sakrament chrztu jesteśmy wszyscy, oraz co to dla nas znaczy.

 

 

Apel a także dekoracje w budynku naszej szkoły przygotowały s. Iwona Turowska i p. Iwona Tarasińska wraz z uczniami klas 8b oraz 8d. Treści wzbogaciły piosenki wykonane przez chór szkolny uczniów klas 6 – 8 przygotowany przez p. Beatę Wargacką.

Copyright © 2011 Camelian Homes! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise