04.10.2019r. Nie płacz koziołku

"Nie płacz koziołku"

2019.10.04W piątek 04.10.2019r., dziś po raz pierwszy od przerwy wakacyjnej odwiedziłyśmy nową grupę przedszkolaków "Pingwinki". Gdy weszłyśmy do sali, na twarzyczkach dzieci pojawiły się uśmiechy. Przedstawiłyśmy się i przeprowadziłyśmy krótką rozmowę na temat naszych spotkań. Przedszkolaki z radością odpowiedziały, że chcą, abyśmy odwiedzały ich i spędzały z  nimi czas w piątkowe popołudnia. Następnie Natalia przeczytała bajkę pt. „Nie płacz koziołku”.

2019.10.04

Dzieci z uwagą wsłuchiwały się w treść. Ku naszemu zdziwieniu świetnie radziły sobie z odpowiadaniem na nasze pytania odnośnie książeczki. Widać było, że słuchały, a tekst je zaciekawił. Bardzo miło było nam z nimi współpracować. Zaprosiłyśmy wszystkich do stoliczków i rozdałyśmy kolorowanki z głównym bohaterem opowiadania.

Nie możemy się już doczekać następnego spotkania z naszymi małymi koleżankami i kolegami.

Natalia, Ola i Ola