8.11.2019 Piękny kraj

"Piękny kraj"

2019.11.08 2W piątkowe popołudnie 08.11.2019r. wybrałyśmy się do przedszkola "Słoneczko" na spotkanie z grupą "Biedronek". Była to nasza pierwsza wizyta. Dzieci bardzo miło nas przyjęły. Na początku zadałyśmy im kilka pytań, aby się lepiej poznać. Potem Natalia odczytała  wiersz pt. "Piękny kraj". Dzieci z ciekawością wsłuchiwały się w treść tekstu. Byłyśmy zdziwione, gdy dzieci z łatwością radziły sobie z wykonaniem kotylionów. Widać było, że bardzo ich to zaciekawiło i zainspirowało.

2019.11.08 2

2019.11.08 1

Spotkanie z najmłodszymi było dla nas bardzo miłym przeżyciem. Zaprosiłyśmy dzieci na dywanik, aby uważnie wysłuchać, co mają nam do powiedzenia. Z ciekawością słuchałyśmy ich opowiadań i odpowiadałyśmy na zadane nam pytania. Nie możemy się już doczekać następnej wizyty w tym sympatycznym miejscu.

Natalia i Natalia