11.10.2019r. Nie płacz koziołku

"Nie płacz koziołku"

11.10.2019r. odwiedziliśmy grupę przeuroczych „Pingwinków”. Ledwo zdążyliśmy wejść, a już mogliśmy usłyszeć dziecięce, głośne i mówione chórem "dzieeeń dooobryy". Podczas naszego spotkania u Pingwinków przeczytaliśmy książkę pt. "Nie płacz, koziołku".

Dzieci były zachwycone naszym czytaniem, z chęcią odpowiadały na zadawane im pytania. Po całkowitym wyczerpaniu tematu rozdaliśmy dzieciom kolorowanki z tytułowym bohaterem książki, którą czytaliśmy.

Twórcze prace przedszkolaków były bardzo śmieszne i pomysłowe a zarazem kreatywne.

Mieliśmy jeszcze wiele zabaw i atrakcji, lecz nasze plany uprzedził wyczekiwany przez dzieci podwieczorek. Był to cudownie spędzony czas z malutkimi Pingwinkami. Nie możemy doczekać się następnego spotkania z dziećmi!

Ola i Krzyś