Panorama3.jpg
 

12.11.2019 Biesiada z książkami w naszej bibliotece

„Biesiada z książkami" w naszej bibliotece

 

2019.11.29 00312.11.2019r. już po raz kolejny w naszej szkolnej bibliotece zorganizowano „Biesiadę z książkami” w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Organizatorkami tego wydarzenia były: pani Agnieszka Kaczmarska oraz pani Ilona Molendowska .

Zaproszona do biblioteki młodzież miała przyjemność wysłuchania fragmentów książek wybranych przez uczniów poszczególnych klas oraz nauczycieli naszej szkoły. Przy dzwiękach cichej, relaksacyjnej muzyki zostały odczytane fragmenty lektur.

Czytanie było dla wszystkich czasem głębokiej refleksji oraz ciekawym i niecodziennym spotkaniem. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele, najczęciej wybierali powieści obyczajowe i przygodowe, ale pojawiły się również woluminy o tematyce fantastycznej,a także kryminalnej. 

Dla biesiadników był także przygotowany poczęstunek. 

Copyright © 2011 Camelian Homes! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise