28.11.2019r. Andrzejki w WTZ

Andrzejki w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Wilczowoli

2019.11.29 00128 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zabawie andrzejkowej w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Wilczowoli. Nie zabrakło andrzejowych wróżb oraz przepowiedni. Uczniowie szkoły pod czujnym okiem swoich opiekunów, zorganizowali dla uczestników WTZ wiele wróżb i zabaw andrzejkowych. Wielu emocji dostarczyło wszystkim wprowadzenie magicznej atmosfery oraz tradycyjne ludowe porzekadła.

Chętnych do poznania swojej przyszłości nie brakowało. Niemal każdy chciał otrzymać receptę zarówno na szczęście, jak i miłość.

Warto dodać, że tegoroczne andrzejowe wróżby, były wyjątkowo przychylne dla uczestników wróżąc im między innymi szczęście, wielkie pieniądze, prawdziwą miłość i dostatnie życie. Po magicznej zabawie czekał na wszystkich słodki poczęstunek oraz pyszny obiad.