29.11.2019 Andrzejki w Słoneczku

Andrzejki w Słoneczku

2019.11.29 00229.11.2019r piątek - to kolejny, oczekiwany i ulubiony nasz dzień. Nie ze względu na to, że to koniec zajęć i nadchodzi weekend, ale dlatego, że możemy znowu odwiedzić naszych przyjaciół w przedszkolu „Słoneczko”. Czekały na nas maluchy z grupy „Pingwinki". Już nas wypatrywały przez okno. Jak tylko przekroczyłyśmy próg sali przywitały nas głośnym „Dzieeeeń doooobryyyy”.

2019.11.29 001

2019.11.29 002

Tym razem wiedząc, że zbliżają się andrzejki, przygotowałyśmy dla nich różne wróżby, na przykład dzieci losowały piórka w różnych kolorach, a następnie dowiadywały się co wylosowany kolor oznacza. Były bardzo zasłuchane. Zasypywały nas milionem pytań na różne tematy. Niestety zbliżał się koniec naszych odwiedzin. Maluchy pożegnały nas ogromnym przytulasem. Jak zwykle niechętnie opuściłyśmy przedszkolaków. Już nie możemy się doczekać następnej wizyty.

Wiktoria i Natalia