1 czerwca – Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim naszym Uczniom życzymy wielu powodów do uśmiechu i radości. Samych sukcesów, rozwijania swoich talentów i pasji oraz beztroskiej zabawy. Spełnienia wszystkich marzeń, prawdziwych przyjaciół i kochających bliskich. Najserdeczniejsze życzenia składają:

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy Administracji i Obsługi

Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim dzieciom, tym małym, średnim i dużym życzymy samych radosnych chwil, kolorowych dni pełnych słońca i uśmiechu. Niech każdy dzień będzie dla Was fascynującą przygodą, a codzienność zaskakuje kolorowymi niespodziankami napełniającymi

optymizmem i radością. Życzymy Wam również samych sukcesów, rozwijania swoich talentów i pasji oraz spełnienia wszystkich marzeń.

Od wszystkich kochających Rodziców dla Naszych Dzieci

dzieci