Drodzy Absolwenci

na nowy początek"

Paulo Coelho

Drodzy Absolwenci

Niełatwe są chwile pożegnania, zwłaszcza w tak trudnych okolicznościach. Dziś kończycie szkołę podstawową i zaczynacie nowy etap życia. Teraz czeka Was nowa szkoła, nowi koledzy, koleżanki, nowi nauczyciele. Wychodząc z kolorowej krainy dziecięcych marzeń, wkraczacie powoli w świat ludzi dorosłych.

W tym wyjątkowym dniu życzymy Wam, aby start do nowego etapu życia był udany i trafny, aby doświadczenia zdobyte w czasie edukacji w naszej szkole dodały Wam odwagi, wiary w siebie i pomogły dotrzeć do wyznaczonego celu. Sięgajcie do gwiazd, ku ideałom, mądrze wykorzystujcie zdobytą wiedzę. Dziękujemy Wam za każdy wspólny dzień i udział w tworzeniu historii naszej szkoły.

Niech zaczynające się wakacje będą dla Was wspaniałym wypoczynkiem, a każdy dzień wita Was słońcem i piękną pogodą.

Dyrekcja, Wychowawcy, Grono Pedagogiczne,

Rada Rodziców, Rodzice,