Panorama2.jpg
 

Drodzy Absolwenci

 

Maki - Mój Piękny Ogród - Ogrody ozdobne, Rośliny, Kwiaty

 

"Każdy koniec daje szansę

na nowy początek"

Paulo Coelho

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Drodzy Absolwenci
 
Niełatwe są chwile pożegnania, zwłaszcza w tak trudnych okolicznościach. Dziś kończycie szkołę podstawową i zaczynacie nowy etap życia. Teraz czeka Was nowa szkoła, nowi koledzy, koleżanki, nowi nauczyciele. Wychodząc z kolorowej krainy dziecięcych marzeń, wkraczacie powoli w świat ludzi dorosłych.

 

W tym wyjątkowym dniu życzymy Wam, aby start do nowego etapu życia był udany i trafny, aby doświadczenia zdobyte w czasie edukacji w naszej szkole dodały Wam odwagi, wiary w siebie i pomogły dotrzeć do wyznaczonego celu. Sięgajcie do gwiazd, ku ideałom, mądrze wykorzystujcie zdobytą wiedzę. Dziękujemy Wam za każdy wspólny dzień i udział w tworzeniu historii naszej szkoły.

 

Niech zaczynające się wakacje będą dla Was wspaniałym wypoczynkiem, a każdy dzień wita Was słońcem i piękną pogodą.

 

Dyrekcja, Wychowawcy, Grono Pedagogiczne,

Rada Rodziców, Rodzice,

Pracownicy administracji i obsługi

Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu

 

Copyright © 2011 Camelian Homes! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise