Pedagog w okresie zdalnego nauczania

W trakcie prowadzenia zdalnego nauczania przez nauczycieli PSP Zwoleń uczniowie i rodzice mogą kontaktować się z pedagogiem szkolnym przez dziennik elektroniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 – 13.00.

Uczniowie i rodzice mogą zwrócić się z zapytaniami, wątpliwościami, problemami, które mogą pojawić się w związku z nauczaniem zdalnym.

Pedagog będzie w miarę potrzeb i możliwości udzielał wsparcia uczniom, którzy mają trudności z adaptacją do nauczania zdalnego.

Pedagog będzie także wspomagał nauczycieli w diagnozowaniu możliwości psychofizycznych uczniów w kontekście nauczania zdalnego.

Pedagog szkolny: Marzena Norowska

skuteczna nauka

W naszej szkole funkcję pedagoga szkolnego pełnią:

mgr Beata Michalska (budynek przy ulicy Ludowej 35)

mgr Marzena Norowska (budynek przy ulicy Kościelnej 7)

Podstawowa rola pedagoga szkolnego to przede wszystkim analiza sytuacji wychowawczej   w szkole. Obszary działania pedagoga szkolnego obejmują w zasadzie wszystkie płaszczyzny szkolnego życia.

Czytaj więcej: Pedagog szkolny