Pedagog szkolny ul. Kościelna

W trakcie prowadzenia zdalnego nauczania przez nauczycieli PSP Zwoleń uczniowie i rodzice mogą kontaktować się z pedagogiem szkolnym przez dziennik elektroniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 – 13.00.

Uczniowie i rodzice mogą zwrócić się z zapytaniami, wątpliwościami, problemami, które mogą pojawić się w związku z nauczaniem zdalnym.

Pedagog będzie w miarę potrzeb i możliwości udzielał wsparcia uczniom, którzy mają trudności z adaptacją do nauczania zdalnego.

Pedagog będzie także wspomagał nauczycieli w diagnozowaniu możliwości psychofizycznych uczniów w kontekście nauczania zdalnego.

Pedagog szkolny:

Marzena Norowska