Panorama2.jpg
 

Grono pedagogiczne

 

Dyrekcja

mgr Wargacka Elżbieta - dyrektor szkoły

mgr Kaczmarczyk Bożena – zastępca dyrektora

mgr Madej Barbara - zastępca dyrektora

mgr Zbigniew Plewicki - zastępca dyrektora

mgr Marzena Norowska - społeczny zastępca dyrektora

 

 

Grono pedagogiczne

 

Wychowanie przedszkolne

mgr Borowska Halina

mgr Cieloch Bożena

mgr Dmuchowska Agata

mgr Duliasz Anna

mgr Furga Hanna

mgr Kaczmarczyk Renata

mgr Mroczek Magdalena

 

Kształcenie zintegrowane

mgr Borowiecka Ewa

mgr Chołuj - Borowiecka Dorota

mgr Grabarczyk Dorota

mgr Kochanek Ewa

mgr Krawiec Justyna

mgr Kuklińska Iwona

mgr Kutyła Małgorzata

mgr Plewicka Anna

mgr Polak Urszula

mgr Sitek Anna

mgr Solecka Bożena

mgr Śmietanka Marzena

 

Język polski

mgr Chachlowska Elżbieta 

mgr Gogacz Małgorzata

mgr Imańska Danuta

mgr Molendowska Ilona

mgr Orłowska Justyna

mgr Siepietowska Agnieszka

mgr Siwierska Iwona

mgr Skorek Wioleta

mgr Śmietanka Agnieszka

mgr Zyzek Agnieszka

 

Język angielski

mgr Chołuj Bogumiła

mgr Podwojska Renata

mgr Rybak Renata

mgr Szczęsna Agnieszka

mgr Szczechowska Agata

mgr Tatak Anna

mgr Węcławska-Grudzińska Iwona

mgr Wziątek Edyta

 

Matematyka

mgr Bednarczyk Bożena

mgr Białek Iwona

mgr Chołuj Agnieszka

 mgr Gołębiowska Monika

mgr Kaczmarzyk Barbara

mgr Ostrowska-Wilk Jolanta

mgr Pomarańska Urszula

mgr Szymanowicz Danuta

 

Przyroda

mgr Gorczyca Lucyna

mgr Grzybowska Teresa

mgr Kaczmarczyk Bożena

mgr Madej Barbara

mgr Podsiadła Urszula

 

Historia

mgr Imański Cezary

mgr Pomarański Krzysztof

mgr Siwierska Iwona

mgr Stępień Michał

mgr Tatak Paweł

 

Muzyka

mgr Bronisz-Dąbrowska Maria Urszula

mgr Wargacka Beata

 

Plastyka

mgr Malinowska Edyta

mgr Szewczyk Dorota

 

Informatyka

mgr Białek Iwona

mgr Kaczmarek Teresa

mgr Kramarczyk Renata

mgr Kukliński Robert

 

Technika

mgr Mucha Monika

 

Wychowanie fizyczne

mgr Figura Arkadiusz

mgr Kazirodek Hanna

Kazirodek Robert

mgr Korzeniewska Wioleta

mgr Matyga Monika

mgr Markiewicz Jerzy

mgr Oczkowski Krzysztof

mgr Stypiński Krzysztof

mgr Surmacz Ewa

 

Religia

ks. mgr Borkowski Karol

mgr Gorczyca Lucyna

mgr Kwapisiewicz Jolanta

mgr s. Turowska Iwona

mgr Wolszczak Dorota

 

Biblioteka

mgr Kaczmarczyk Justyna

mgr Kramarczyk Renata

mgr Kramek Elżbieta

mgr Skorek Wioleta

 

Świetlica

mgr Bojska Marzena

mgr Grzeszczyk Paulina 

mgr Majewska Anna

mgr Oleksik Adriana

mgr Siwierska Iwona

mgr Smolarczyk Agnieszka

mgr Sobieszek Bożena

mgr Wargacka Iwona

mgr Wątorska Wioletta

mgr Wieczorek Liliana

 

Logopeda

mgr Magdziak Iwona

Nauczanie indywidualne

mgr  Cieślik Edyta

 

Edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Plewicki Zbigniew

Pedagog

mgr Michalska Beata

mgr Norowska Marzena

 

Rewalidacja

mgr Baczkowska Marta

mgr Borowiecka Ewa

mgr Cieślik Edyta

mgr Chołuj-Borowiecka Dorota

mgr Dmuchowska Agata

mgr Imańska Danuta

mgr Kramek Elżbieta

mgr Kustra Anna

mgr Korzeniewska Wioleta

mgr Kutyła Małgorzata

mgr Markiewicz Barbara

mgr Mróz Agnieszka

mgr  Polak Urszula

mgr Siepietowska Agnieszka

mgr Sitek Anna

mgr Wargacka Elżbieta

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

mgr Kaczmarska Agnieszka

mgr Mikulska Joanna

mgr Stachurska Iwona

Język niemiecki

mgr Majewska Katarzyna

mgr Wolska Sylwia

 

Biologia

mgr Kaczmarska Agnieszka

mgr Podsiadła Urszula

 

Chemia

mgr Ofman Anna

 

Fizyka

mgr Myszka Elżbieta

 

Geografia

mgr Chołuj Agnieszka

mgr Grzybowska Teresa

 

Nauczyciel asystent

mgr Kustra Anna

mgr Liberadzka Katarzyna

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2011 Camelian Homes! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise