Świetlica 2019/2020

IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

4 października obchodzony jest jako światowy dzień tabliczki mnożenia. W tym roku jest to już dziewiąta edycja, w naszej szkole obchodzimy go po raz drugi. W świetlicy szkolnej chętni uczniowie sprawdzali poziom swojej wiedzy ze znajomości tabliczki mnożenia. Łącznie do krótkiego egzaminu składającego się z pięciu przykładów przystąpiło 98 uczniów, z czego 40 bezbłędnie wykonało obliczenia i zostało Ekspertami Tabliczki Mnożenia. Otrzymali oni od koordynatora lokalnego nalepkę i certyfikat Eksperta Tabliczki Mnożenia. Dodatkowo uczniowie mieli okazję wykorzystać znajomość swojej wiedzy m.in. bawiąc się w gry planszowe oraz tabliczkowe memory. Wszyscy uczestnicy święta tabliczki mnożenia dobrze się bawili. Organizator święta dziękuje wszystkim za udział i zaprasza za rok.

Białek Iwona

View the embedded image gallery online at: