Konkurs kolęd

Konkurs kolęd Dzieci z oddziału przedszkolnego „Tygryski” wzięły udział w XI Świątecznym Konkursie Kolęd organizowanym przez parafię p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Zwoleniu, który odbył się na przełomie  grudnia i stycznia.

Spotkanie z lekarzem weterynarii

21 grudnia 2021 roku przedszkolaki z oddziału 0a i 0c w ramach programu „Mały przyjaciel przyrody” spotkały się z panem Radosławem Lisem, który jest zwoleńskim lekarzem weterynarii. Pan weterynarz przyniósł ze sobą wiele eksponatów i narzędzi, którymi posługuje się podczas swojej pracy.

PoczytajMy w świątecznym nastroju

PoczytajMy świątecznie     17 grudnia 2021 roku odbyło się kolejne spotkanie członków Klubu Czytelniczego z klasy 5c z dziećmi oddziału 0b. Podczas zajęć dzieci wysłuchały opowiadania o tematyce świątecznej, które wprowadziło bożonarodzeniową atmosferę.

Spotkanie z Górnikami

Spotkanie z górnikami    Grudzień jest miesiącem, który kojarzy się nie tylko ze Świętami Bożego Narodzenia i Mikołajem, ale także z Barbórką i obchodami górniczego święta. Z tej właśnie okazji 16 grudnia 2021 r. odbyło się spotkanie dzieci z oddziału 0b  z górnikami z kopalni „Bogdanka” – Panem Rafałem i Panem Emilem.

Hotel dla owadów

Hotel dla owadówDzieci z oddziału przedszkolnego „Leśne duszki”, „Misie” i „Tygryski” podjęły kolejne wyzwanie w projekcje ekologicznym „Ekolkulturalne przedszkole”. W listopadzie przedszkolaki przygotowały hotel dla owadów.

Free Joomla! templates by Engine Templates