Z przyrodą za pan brat

Miodne 0b3 czerwca 2022 roku dzieci z oddziału 0b odwiedziły Nadleśnictwo Miodne. Na początku zapoznały się z naturalnymi eksponatami znajdującymi się w Izbie Edukacji Leśnej, wysłuchały ciekawej opowieści pana leśniczego o zwierzętach żyjących w lasach naszego regionu oraz o roślinach, które można tam spotkać.

Fotorelacja z obchodów Dnia Dziecka w naszej szkole

Wolontariat czytelniczy

Wolontariat czytelniczy       Uczennice z klasy 4c przez cały rok szkolny pracowały w wolontariacie czytelniczym. Dziewczynki  dwa razy w tygodniu odwiedzały dzieci z oddziału O c, którego wychowawcą jest Pani Ewa Borowiecka. Czytały maluchom różnorodne baśnie, bajki, opowiadania i wierszyki. Wolontariuszki przygotowywały różne konkursy, uczyły maluchy tańczyć, a także organizowały im zabawy związane z literaturą. Uczennice sprawdzały zrozumienie przeczytanych utworów poprzez zadawanie dzieciom prostych pytań. Za poprawne odpowiedzi maluchy otrzymywały uśmiechnięte słoneczka.

Dzień Europy

Dzień Europejski      9 maja 2022 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Europy. Jest to święto pokoju i jedności na świecie.

Pho3Nix Active School

– prosimy o oddanie głosu na nasz filmik

Phoenix       Nasza przygoda z programem  Pho3Nix Active School dobiegła końca. To było prawdziwe sportowe szaleństwo. W ramach programu uczniowie uczestniczyli w wyzwaniach i różnych inicjatywach sportowych m.in.:

Free Joomla! templates by Engine Templates