Wycieczka do Bałtowa

Bałtów       27 maja dzieci oddziału przedszkolnego 0d i 0e udały się na całodzienną wycieczkę do Bałtowa. Celem wycieczki była nauka zasad zachowania się w miejscach publicznych, integracja grupy rówieśniczej, wzmocnienie więzi koleżeńskich, ale przede wszystkim poznanie atrakcji, jakie gwarantuje Bałtowski Kompleks Turystyczny.

Wycieczka do Radomia

Wycieczka        17 maja dzieci z oddziału 0a i 0c udały się na całodzienną wycieczkę do Radomia. Celem wyjazdu była integracja grupy rówieśniczej, wzmocnienie więzi koleżeńskich oraz  udział w warsztatach  wyrobu mydła i czekolady.

Czekoladowe smaki

Czekoladowe smaki       W dniu 27 kwietnia 2022 r. uczniowie klasy: 3a i 3d wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Radomia. W mieście tym jest wiele ciekawych miejsc do zobaczenia.

Nasze zwiedzanie rozpoczęliśmy od pobytu w Centrum Iluzji "TRICKORAMA". Jest to miejsce w którym można przyjemnie spędzić czas. Przenieśliśmy się w świat iluzji, odwiedziliśmy lustrzane pokoje, a także poznaliśmy, jak działa laser.

Zwiedzamy Warszawę

Wycieczka        9 maja 2022 roku byliśmy na wycieczce w Warszawie. Pojechaliśmy razem z klasą IIc i jej wychowawczynią - panią Lilianą Wieczorek. Pierwszym celem naszej wycieczki był Stadion Narodowy. Aktualnie nazywa się: PGE Narodowy im. Kazimierza Górskiego. Pani przewodnik pokazała nam najważniejsze miejsca znajdujące się w tym obiekcie.

Znów w Radomiu

Wycieczka       29 kwietnia 2022 roku po raz drugi w tym roku szkolnym byliśmy na wycieczce w Radomiu. Najpierw wesoło bawiliśmy się w Hula Parku, a potem pojechaliśmy do Muzeum Wsi Radomskiej. Tam zobaczyliśmy jak wyglądały domy, mieszkania i podwórka ludzi żyjących sto lat temu.

Free Joomla! templates by Engine Templates