Andrzejkowy zawrót głowy

Andrzejkowy zawrót głowy29 listopada 2023 r. uczniowie klasy 2 b i 2 e wybrali się na wycieczkę do Radomia.

 

 

Wycieczka do Radomia

Wycieczka do Radomia24 listopada 2023 roku wybraliśmy się do Radomia. To była nasza pierwsza, grupowa wycieczka, która trwała cały dzień. Najpierw w radomskim teatrze obejrzeliśmy przedstawienie pod tytułem „Roszpunka”.

Wycieczka do Radomia      

Wycieczka do Radomia21 listopada klasy 2a i 2 c wraz z wychowawczyniami udały się na wycieczkę do Radomia.  Pierwszym bardzo miłym punktem wycieczki był Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Możliwość kontaktu ze sztuką poprzez aktywne uczestnictwo w przedstawieniu „Roszpunka” w reżyserii Michała Derlatki wywołało moc uśmiechów na twarzach dzieci. Z pozoru banalne spotkanie w zwyczajnym mieszkaniu przerodziło się w niezwykłą podróż do baśniowego świata. Dowcipna opowieść o  królewnie więzionej  w wysokiej wieży, którą uwolnić mógł tylko książę długo zostanie w naszej pamięci.

Wycieczka do Warszawy

Wycieczka do Warszawy15 listopada 2023 roku uczniowie klasy 7a, 7b oraz 7d wraz z opiekunami: P. Agnieszką Szczęsną, P. Renatą Podwojską, P. Wioletą Skorek oraz P. Katarzyną Liberadzką uczestniczyli w jednodniowej wycieczce do Warszawy.

Wycieczka do Bałtowa

Wycieczka do BałtowaDnia 18 października 2023r. w ramach innowacji pedagogicznej „Mały Europejczyk”  odbyła się wycieczka do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, w której udział wzięli uczniowie z klasy 1b i 1d wraz z opiekunami.

Free Joomla! templates by Engine Templates