Poznajemy historię naszej stolicy

 Poznajemy historię naszej stolicy       Grupa 90 uczniów z klas ósmych wraz z opiekunami pojechała 12 grudnia 2022r. na wycieczkę do Warszawy. Wyjazd został  realizowany w ramach przedsięwzięcia Poznaj Polskę, współfinansowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Wyjazd na spektakl Teatru Muzycznego Syrenka

 Wyjazd na spektakl Teatru Muzycznego Syrenka           6 grudnia uczniowie klasy Va wraz z nauczycielami wybrali się do Puław na przedstawienie teatralne pt. „Chłopcy z Placu Broni” wg Ferenca Molnara.

Kulturalna i skoczna środa klas siódmych

Kulturalna i skoczna środa klas siódmych         30 listopada uczniowie klas siódmych wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Radomia. Celem wyjazdu był spektakl pt. „Opowieść wigilijna”, który młodzież obejrzała w Sali Koncertowej Radomskiej Orkiestry Kameralnej. Przedstawienie było naprawdę bardzo atrakcyjne i nasi uczniowie z zainteresowaniem je obejrzeli, a następnie oklaskiwali.

Wycieczka do Radomia

Wycieczka do Radomia        29 listopada 2022r. uczniowie klasy Ib i Ie uczestniczyli w przesłodkich zajęciach w Warsztatowni MammaLeo. Dzieci miały możliwość stworzyć własną i wyjątkową tabliczkę czekolady, którą ozdobiły  ulubionymi bakaliami i posypkami.  To była prawdziwa uczta dla miłośników tej słodkości. Na koniec zapakowały  ją  w ozdobiony według własnej inwencji kartonik.

Wycieczka do Bałtowa

 Wycieczka do Bałtowa         28 listopada 2022 roku byliśmy na wycieczce w Bałtowie.  Jej głównym celem było spotkanie z Mikołajem, który przybył z Laponii. Oprócz tego czekało na nas dużo innych atrakcji.

Free Joomla! templates by Engine Templates