Z wizytą w teatrze

Teatr Radom 9 grudnia 2021 roku uczniowie klas 5a i 5c udali się do Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu, aby obejrzeć przedstawienie „Chłopcy z Placu Broni”. Fabułę scenicznej interpretacji powieści stanowiła walka o tytułowy plac. Spektakl ukazał poruszającą historię o magii dzieciństwa, sile marzeń i drodze ku dorosłości. Przedstawienie było pełne przeplatających się radości oraz wzruszeń, idealne dla każdego pokolenia. Nasi uczniowie z wielkim zainteresowaniem obejrzeli spektakl. Mamy nadzieję, że takie wartości jak przyjaźń, honor, lojalność, odwaga oraz patriotyzm będą dla nich tak samo ważne jak dla bohaterów teatralnej sztuki.

R. Kramarczyk, W. Skorek

Wycieczka na Roztocze

W dniach 27-28.09.2021r. uczniowie klasy VIb oraz VIIg pod opieką z P. Agnieszki Kaczmarskiej, P. Ilony Molendowskiej i  P. Sylwii Wolskiej, wybrali się na dwudniową wycieczkę na Roztocze.

Zwiedzamy Sandomierz

24 września 2021 r. uczniowie z klasy 3a i 3d wyruszyli na wycieczkę do Sandomierza. Po dotarciu na miejsce najpierw zwiedziliśmy Trasę Podziemną, gdzie widzieliśmy piwnice, które w dawnych czasach były wykorzystywane przez handlarzy jako magazyny.

Z wizytą w Lublinie

We wtorek 28.09.2021r. odbyła się wycieczka szkolna klasy 3c i 3e. Wyjechaliśmy o godz. 7.30. Już sama podróż okazała się dla nas świetną atrakcją. Wszyscy żartowali, śmiali się i rozmawiali ze sobą. Pogoda i humory nam dopisywały.

Wycieczka do Lublina

22 września 2021 roku byliśmy na wycieczce w Lublinie.  Razem z nami pojechała klasa II c ze swoją wychowawczynią - Panią Lilianą Wieczorek,  a także Pani Joanna Mikulska.

Free Joomla! templates by Engine Templates