2018_09_27_Gminne biegi przełajowe

Gminne biegi przełajowe

W dniu 27 września nad zalewem odbyły się gminne biegi przełajowe. Zawody zostały rozegrane na dystansach 800, 1000 i 1500 metrów z podziałem na kategorie wiekowe dziewcząt i chłopców. Pierwszych ośmiu zawodników z każdej kategorii wiekowej uzyskało awans do następnego etapu rozgrywek- powiatowego. Najlepsi biegacze otrzymali pamiątkowe dyplomy z rąk zastępcy Burmistrza Pana Grzegorza Molendowskiego.

Uczniowie, którzy zdobyli I miejsce: Wiktoria Matyga kl.IIIb, Kacper Gregorczyk kl.IIIc, Piotr Nowak kl.VIIIa, Bartosz Kowalczyk kl.VIIa

Uczniowie, którzy zdobyli II miejsce: Kamila Janas kl.VIIb, Natalia Czarkowska kl.VIIId,  Damian Ćwiklak kl.IIIc, Paweł Przepiórka kl.VIIIb, Arkadiusz Gajowiak kl.VIIa

Uczniowie, którzy zdobyli trzecie miejsce: Natalia Krawczyk kl.VIIId, Krzysztof Chołuj kl.VIIIa

Kolejne zwycięstwa naszych piłkarzy ręcznych

20180225 135409Dwa efektowne zwycięstwa odnieśli występujący w Mazowieckiej Lidze Piłki Ręcznej młodzicy „Orląt”.

Występując w roli gospodarza nasi chłopcy pokonali najpierw „ROKIS” Radzymin 30:12, a później „Wilanowię 2” Warszawa 25:18.

Mistrzostwa Powiatu Zwoleńskiego w piłce koszykowej

Mistrzostwa Powiatu Zwoleńskiego w piłce koszykowej

20180206 122505W dniu 06 lutego w hali LO w Zwoleniu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Zwoleńskiego w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Ferie zimowe 2018

20180124 094605
Na sportowo spędzili zimowe ferie uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi im. Wł. Jagiełły w Zwoleniu.

Odbyły się turnieje sportowe, zajęcia sportowo-rekreacyjne oraz wyjazdy na łyżwy do Kozienic. W trakcie ferii pod okiem opiekunów sekcji odbywały się treningi w ramach UMKS "Orlęta".

Turniej 16.01.18

Turniej Piłki Nożnej chłopców i dziewcząt o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Zwolenia

2018 01 16 sport

16 stycznia odbył się feryjny Turniej Piłki Nożnej chłopców i dziewcząt o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Zwolenia. W turnieju uczestniczyli uczniowie klas II i III oddziałów gimnazjalnych oraz klasy 7 szkół podstawowych gminy Zwoleń. Reprezentacje PSP z oddziałami gimnazjalnymi ze Zwolenia okazały się najlepsze zdobywając czołowe lokaty i nagrody indywidualne.

Copyright © 2011 Camelian Homes! All right Reserve!
Design by : Place your Website!

Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise