Gminne biegi przełajowe 27.09.18

Gminne biegi przełajowe

biegi1     W dniu 27 września nad zalewem odbyły się gminne biegi przełajowe. Zawody zostały rozegrane na dystansach 800, 1000 i 1500 metrów z podziałem na kategorie wiekowe dziewcząt i chłopców. Pierwszych ośmiu zawodników z każdej kategorii wiekowej uzyskało awans do następnego etapu rozgrywek- powiatowego. Najlepsi biegacze otrzymali  pamiątkowe dyplomy z rąk zastępcy Burmistrza Pana Grzegorza Molendowskiego.

Uczniowie, którzy zdobyli I miejsce: Wiktoria Matyga kl.IIIb, Kacper Gregorczyk kl.IIIc, Piotr Nowak kl.VIIIa, Bartosz Kowalczyk kl.VIIa

Uczniowie, którzy zdobyli II miejsce: Kamila Janas kl.VIIb, Natalia Czarkowska kl.VIIId,  Damian Ćwiklak kl.IIIc, Paweł Przepiórka kl.VIIIb, Arkadiusz Gajowiak kl.VIIa

Uczniowie, którzy zdobyli trzecie miejsce: Natalia Krawczyk kl.VIIId, Krzysztof Chołuj kl.VIIIa

Copyright © 2011 Camelian Homes! All right Reserve!
Design by : Place your Website!

Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise