Panorama3.jpg
 

16.04.2019r. Zawody Tymbark

Dziewczęta i chłopcy z naszej szkoły zajęli 4 miejsca w województwie mazowieckim

W dniu 16 kwietnia 2019 roku w miejscowości Miętne odbyły się finały wojewódzkie piłki nożnej dziewcząt i chłopców turnieju pod patronatem PZPN „TYMBARK 2019”.

W zawodach brały udział najlepsze drużyny z województwa mazowieckiego. Nasza szkołę reprezentowały dziewczynki i chłopcy z rocznika 2009, U – 10 uczęszczające na zajęcia klubu UMKS „ORLĘTA”.  

 

Osiągnęliśmy wspaniały wynik kończąc rywalizację na 4 miejscach. Chłopcy przegrywając walkę o finał dopiero w rzutach karnych. Z drużyną nie pojechał jeden z najzdolniejszych chłopców Robert Lasek ze względu na dolegliwości żołądkowe, a z nim w składzie finał i wygranie całego turnieju był bardzo możliwy.

Tak wielki sukces naszych podopiecznych pozwolił promować nasza Gminę Zwoleń w środowisku zewnętrznym, ale także uczniowie naszej Szkoły Roksana Gunia i Oskar Grudziński dostaną szansę reprezentowania kadry Mazowsza w swoich kategoriach wiekowych, a z niej już tylko jeden krok do kadry Polski. 

obra praca wykonywana przez nauczycieli na zajęciach wychowania fizycznego oraz  na zajęciach dodatkowych UMKS Orlęta Zwoleń pokazuje, że nawet z tak małej miejscowości jak Zwoleń można trafić na najwyższy szczebel rozgrywek czego życzymy Roksanie i Oskarowi.

Skład drużyny dziewcząt:

Roksana Gunia, Julia Kaczmarska, Zosia Struzik, Nikola Czarkowska, Gabrysia Fałek, Anna Szarpak rocznik 2011, Zuzia Maciejczyk.

Skład drużyny chłopców:

Oskar Grudziński, Jakub Markowski, Marcel Stępień, Szymon Mistygacz rocznik 2010, Filip Sałbut, Olaf Liberski, Wiktor Dubielczyk, Marcel Markiewicz, Kacper Przepiórzyński.

Trenerem i opiekunem drużyn był Krzysztof Stypiński.

Krzysztof Stypiński

   

Copyright © 2011 Camelian Homes! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise