Panorama3.jpg
 

29.10.2019r. Srebrne medalistki MIMS w piłce nożnej

Dziewczynki z PSP im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu srebrnymi medalistkami MIMS w piłce nożnej


2019.10.28W dniu 29 października odbyły się finały Igrzysk Dzieci w piłce nożnej dziewcząt. Drużyna z naszej szkoły zajęła w tym turnieju II miejsce i zdobyła srebrne medale zawodów międzypowiatowych. Aby wziąć udział w tych zawodach dziewczynki przebyły długą drogę eliminacyjną, wygrywając najpierw mistrzostwo gminy Zwoleń, następnie zdobyły mistrzostwo powiatu zwoleńskiego, aby ostatecznie zająć drugie miejsce w półfinałach międzypowiatowych. W rozgrywkach finałowych nie przegrały meczu remisując z dwoma szkołami radomskimi 17 i 21 i ogrywając rówieśniczki z Gielniowa.

Wyniki meczów:
PSP nr 17 Radom - PSP Zwoleń 0 - 0
PSP nr 21 Radom - PSP Zwoleń 1 - 1
PSP Gielniów - PSP Zwoleń 0 -2

Złoty medal był bardzo blisko, wystarczyło wygrać mecz z drużyną z PSP nr 17, która okazała się najlepszym zespołem w finałach międzypowiatowych.

Jest to i tak bardzo duży sukces sportowy dziewczynek z naszej szkoły,biorąc pod uwagę fakt, iż nasza drużyna składała się w dużej mierze z dziewcząt z klas IV i V. Mamy nadzieję, że za rok lub dwa uda się nam zdobyć upragniony złoty medal.

2019.10.28

Skład Drużyny:
Kinga Sochaj, Zuzanna Choroś, Karolina Smorągiewicz, Wiktoria Spytek, Roksana Gunia, Julia Kaczmarska, Laura Senator, Oliwia Peczyńska, Zofia Struzik, Anna Szarpak.


Trenerem drużyny jest Krzysztof Stypiński

Natomiast dziewczęta z klas VII - VIII zostały mistrzyniami gminy i zajęły II miejsce w zawodach powiatowych w piłce nożnej.

Skład drużyny: Bednarczyk Julia, Toporek Gabriela, Jaśkiewicz Patrycja, Kustra Klaudia, Włodarska Aleksandra, Wójtowicz Klaudia, Wawer Emilia, Tomczyk Aleksandra, Gołda Kornelia, Smorągiewicz Martyna.

Trener: Krzysztof OczkowskiCopyright © 2011 Camelian Homes! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise