Turnieje 24.10.2017

Turnieje piłki ręcznej w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

sport324.10.2017r. reprezentantki PSP z Oddziałami Gimnazjalnymi w Zwoleniu rywalizowały z dziewczynami z Niepublicznego Gimnazjum ze Zwolenia o miano Mistrza Gminy Zwoleń. Nasza drużyna zwyciężyła 32:12 i  awansowała do dalszego etapu rozgrywek. Dodatkowo Paulina Spytek z klasy III B została najlepszą bramkarką turnieju, a Weronika Przepiórka z klasy III B najlepszą zawodniczką.

28.11.20118r. odbyły się finały powiatowe w piłce ręcznej dziewcząt. PSP z Odziałami Gimnazjalnymi Zwoleń rywalizowała z drużynami z Tczowa i Policznej. Nasza reprezentacja wygrała oba spotkania pokonując kolejno Tczów 17:11 i Policznę 22:9. Pierwsze miejsce promuje naszą ekipę do półfinałów międzypowiatowych, które są dalszym etapem rywalizacji w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Najskuteczniejszą zawodniczką turnieju została Weronika Przepiórka z klasy III B, a najlepszą bramkarką Paulina Spytek z klasy III B.
Skład reprezentacji PSP z Oddziałami Gimnazjalnymi w Zwoleniu: Duliasz Oliwia III A, Małgorzata Masłkiewicz, Izabela Tyburska III A, Paulina Spytek III B,  Weronika Przepiórka III B, Borek Eliza III B, Sandra Małeć III B, Strusińska Karolina II A, Chołuj Emilia II A, Lewandowska Julita II A, Choroś Patrycja II A, Kaczor Roksana II B, Stepień Agata II B, Bajera Oktawia II B, Kapciak Natalia II B, Martynek Julia II B, Kwapisiewicz Wiktoria II B, Okoń Amelia VII B.

Trener: Oczkowski Krzysztof

sport3