Spotkanie z lekarzem hematologiem
W czwartek, 30 kwietnia 2026r. uczniowie kl. Ic i Ie gościli panią Elżbietę Drab-Urbanek, lekarza hematologa. Pani doktor opowiedziała uczniom o swoim zawodzie. W przystępny dla dzieci sposób wytłumaczyła, czym zajmuje się ta dziedzina medycyny, jakie choroby mogą z nią się wiązać oraz jak dbać o zdrowie, aby uniknąć problemów […]
