Mobilne planetarium
W dniach 24, 27 i 29 kwietnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w seansie edukacyjnym w mobilnym planetarium.
Było to wyjątkowe, interaktywne doświadczenie edukacyjne, które angażowało i kształciło uczniów.
Dzięki kopule planetarium uczniowie mogli odbyć inspirującą podróż przez cuda natury i wszechświata. Obserwowali ciała niebieskie, takie jak gwiazdy i planety, a także aktywnie uczestniczyli w procesie uczenia się, rozwijając ciekawość oraz głębsze zrozumienie pojęć astronomicznych. Wykorzystanie zaawansowanych technologii projekcji połączyło edukację z pasją i rozrywką.
Aneta Spytek
Edyta Cieślik
Monika Figurska