Nasi uczniowie w gronie najlepszych na Mazowszu!
Z ogromną radością informujemy, że Dawid Harnatkiewicz z klasy 8e został laureatem, natomiast Alan Różycki z klasy 7e oraz Julia Nowakowska z klasy 8e uzyskali tytuły finalistów Konkursu o Zdrowiu Higieja Mazowieckiego Kuratora Oświaty. 17 kwietnia 2026 roku uczniowie wzięli udział w wojewódzkim etapie konkursu, który odbył się na Uniwersytecie […]
