Wielki Test Edukacyjny Planeta i Życie

Wielki Test Edukacyjny „PLANETA I ŻYCIE”

wiz423 marca 2021 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Wielkim Teście Edukacyjnym „PLANETA I ŻYCIE” . Był to  konkurs biologiczny. Test przeprowadzony był online na platformie testowej. Twał 45 minut i składał się z 25 pytań (24 pytań zamkniętych jednokrotnego i wielokrotnego wyboru, otwartych oraz jednego pytania opisowego) na temat:

- KAT. 1 – organizmy żywe (chemizm, pięć królestw organizmów)- kl V i VI

- KAT. 2 – ciało człowieka (tkanki, narządy, układy)- kl. VII i VIII

Czytaj więcej: Wielki Test Edukacyjny Planeta i Życie

Wyniki egzaminu ósmoklasisty

Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty

Indywidualne wyniki egzaminu ósmoklasisty będą dostępne w systemie ZIU (SIOEO) 2 lipca 2021r. od godz. 10.00. Możecie je sprawdzić za pomocą kodu, który otrzymaliście od wychowawców.

Zaświadczenia z egzaminów będzie można odebrać w dniu 12.07.2021r. w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Zwoleniu, ul. Kościelna 7 z zachowaniem bezpieczeństwa.

Zapraszam poszczególne klasy po odbiór zaświadczeń w godzinach:

10.00 - 11.00 klasa 8a
11.00 - 12.00 klasa 8b
12.00 - 13.00 klasa 8c
13.00 - 14.00 klasa 8d

Bardzo proszę o
- zachowanie bezpiecznej odległości społecznej,
- dezynfekcję rąk,
- założenie maseczki zakrywającej nos i usta,
- korzystanie z własnego długopisu w celu podpisania potwierdzenia odbioru zaświadczeń.

25.06.2021.KRS2

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

w Publicznej Szkole Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu.

Drodzy Absolwenci – Uczniowie klas ósmych.

„Nigdy nie zbaczajcie ze swojej drogi, którą wybraliście w wędrówce życia… Żyjcie tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniajcie każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Czerpcie energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukajcie w sobie siły, entuzjazmu…. Żyjcie najpiękniej jak umiecie. Spełniajcie się...!

Moje gratulacje z okazji ukończenia Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu. Przyjmijcie serdeczne życzenia, abyście potrafili cieszyć się sukcesami, umieli wyciągać wnioski. Życzę Wam szczęścia, radości i osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów. Pamiętajcie: „Każdego dnia możecie zrobić coś, aby zbliżyć się do swojego marzenia ….

Niech Wasz wysiłek i Wasza wytrwałość w pogłębianiu wiedzy i umiejętności przyniosą Wam kolejne sukcesy w nowej rzeczywistości szkolnej oraz w dalszym w życiu.

Wymagajcie od siebie choćby inni od Was nie wymagali” /Jan Paweł II/

Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy, Rodzice

oraz pracownicy administracji i obsługi

Jesteście szczególną częścią społeczności szkolnej, której rolę trudno przecenić. Ostatnie miesiące, z uwagi na zdalne nauczanie, to dla Państwa wyjątkowo pracowity i trudny czas. Zdaję sobie sprawę i doceniam, jak wielki wysiłek wkładaliście Państwo w edukację uczniów i swoich dzieci. To dla nas wszystkich „wyjątkowa lekcja”, z której winniśmy wyciągnąć wnioski.

W tym trudnym dla wszystkich czasie, chcę złożyć Państwu serdeczne podziękowania za ogromny wkład pracy i zaangażowanie w zdalną działalność edukacyjną szkoły. To dzięki Państwu nauka naszych uczniów mogła przebiegać w  takiej formie. Dziękuję za zrozumienie i wzajemną życzliwość.

Serdecznie dziękuję za wszystkie dokonania oraz podejmowane działania na rzecz społeczności szkolnej. Niech dobre zdrowie i pogoda ducha zawsze pomagają Państwu w realizacji planów. Składam gorące życzenia radości i pomyślności w życiu osobistym.

25.06.2021.KRS1

Życzenia dla dzieci z oddziałów przedszkolnych, dla uczniów klas I –VII

z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021

w Publicznej Szkole Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu.

Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy, Rodzice, Dzieci i Uczniowie oraz

pracownicy administracji i obsługi.

Szanowni Państwo.

Kończy się rok szkolny 2020/2021, rok wytężonej pracy uczniów, nauczycieli i rodziców. Czas trudny szczególnie w okresie nauki zdalnej.

Gratuluję Wam osiągnięcia, jakim jest ukończenie kolejnej klasy. Jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego minionego roku szkolnego. Zasłużyliście na wspaniały odpoczynek wakacyjny!

Z całego serca gratuluję Wam wiedzy i umiejętności, które zdobyliście w mijającym roku szkolnym - innym niż dotychczas ze względu na pandemię. Życzę, aby wakacje były okresem dobrego i bezpiecznego wypoczynku, samych radosnych chwil i miłych przygód. Wykorzystajcie dobrze letnie miesiące – podziwiajcie przyrodę, uprawiajcie sporty, zwiedzajcie nowe miejsca, znajdźcie też czas na czytanie książek.

W tym trudnym dla wszystkich czasie, chcę złożyć Państwu serdeczne podziękowania za ogromny wkład pracy i zaangażowanie w zdalną działalność edukacyjną szkoły. To dzięki Państwu nauka naszych uczniów mogła przebiegać w takiej formie. Dziękujemy za zrozumienie i wzajemną życzliwość.

Życzę Państwu i Wam niezapomnianych wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie i zdrowo. Wspaniałej pogody, wielu bezpiecznych niezapomnianych wrażeń, a Wszystkim od września powrotu do nauki w trybie stacjonarnym.

Dzień Kobiet 8 marca

Dzień Kobiet - 8 marca

32003-bukiet

„Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów”

Pierre de Brantome

Z okazji Dnia Kobiet Wszystkim Paniom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia, dużo uśmiechu, sukcesów i niegasnącego zapału w pracy z uczniami.