Panorama2.jpg
 

2018.12.20 Świąteczna pomoc

Świąteczna pomoc

 

20181213 132928W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły biorą udział w ogólnopolskim projekcie „Edukacja globalna. Liderzy edukacji na rzecz rozwoju II”. Do projektu przystąpiło 12 nauczycieli wraz ze swoimi wychowankami i uczniami. Jednym z działań projektowych była zorganizowana i przeprowadzona po raz kolejny akcja „Pomagamy ludziom starszym, samotnym i chorym”.

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas – czas pięknie udekorowanych choinek, świątecznych porządków, wyśmienitych potraw czy wspaniałych prezentów. Nikt w tych dniach nie powinien być sam, dlatego w naszej szkole przeprowadzono akcję pomocy ludziom starszym i chorym, aby nikt w tym magicznym czasie nie czuł się opuszczony i samotny.

Akcja trwała od 18 listopada do 14 grudnia 2018r. Była prowadzona w obu budynkach szkoły przy współpracy z pracownikami MOPS w Zwoleniu. W te piękne działania zaangażowało się wielu uczniów wraz ze swoimi wychowawcami i opiekunami – uczniowie klas: IVb, IVh, Vb, Vd, Ve, Vf, VIc, VId, VIIa, VIIb, VIIc, VIId . Dzieci z wielkim zapałem i ofiarnością przygotowały paczki świąteczne ze słodyczami, owocami i innymi produktami spożywczymi, wykonały świąteczne kartki z życzeniami, ozdobiły i zapakowały piernikowe choineczki. Uczniowie ze świetlic szkolnych pod czujnym okiem swoich nauczycieli przygotowały piękne ozdoby choinkowe, stroiki świąteczne.

Już tradycyjnie, po raz kolejny świąteczne ciasta ufundowała firma Państwa Anety i Tomasza Makuch ze Zwolenia, której składamy serdeczne podziękowania. Za pomoc w zorganizowaniu akcji pragniemy również wyrazić wdzięczność pani Joannie Kubkowskiej – kierownik MOPS, pani Annie Kusyk – zastępcy kierownika MOPS, wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, którzy włączyli się w tę pomoc.

Liczymy, że ten gest dobroci przyniesie radość i uśmiech zarówno obdarowanym, jak i ofiarującym.

Copyright © 2011 Camelian Homes! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise