Rekrutacja 2021/2022

dzieci w wieku przedszkolnym

5-letnich i 6-letnich

Informuję Państwa, że wszystkie dzieci 5-letnie (urodzone w 2016 r.) i 6-letnie (urodzone w 2015 r.) zapisane do oddziałów przedszkolnych w Publicznej Szkole Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu na rok szkolny 2021/2022 zostały przyjęte.

Informacja dla Rodziców

Termin składania zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej w Publicznej Szkole Podstawowej im. Władysława Jagiełły rozpoczyna się 22 marca 2021 r. Zapisu dziecka można dokonać w sekretariacie szkoły (wejście nr 1). Pod wypełnionym wnioskiem o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej  podpisują się obydwoje rodzice.

Prosimy o zachowanie dystansu i przestrzeganie reżimu sanitarnego.

Zgłoszenie do pobrania

dzieci w wieku przedszkolnym

na rok szkolny 2021/2022

Zapraszamy Rodziców:

- dzieci 5–letnich (urodzonych w 2016 r.) do zapisu do oddziału przedszkolnego,

- dzieci 6–letnich (urodzonych w  2015 r.) do zapisu do oddziału „0”

w celu odbycia rocznego przygotowania przedszkolnego.

Zapraszamy Rodziców do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu. Rekrutacja trwa od 01.03.2021 r. Szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły (wejście nr 1) lub pod numerem telefonu: 48 676 27 16 w godzinach 7.30–15.30.

Aby dokonać zapisu dziecka:

- należy wypełnić wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego,

- pod wnioskiem podpisują się obydwoje rodzice.

Proszę o zachowanie dystansu i przestrzeganie reżimu sanitarnego.

Wniosek do pobrania

DZIECI 3 i 4-LETNICH

Rekrutacja uzupełniająca

Zapraszamy zainteresowanych Rodziców do zapisu dziecka do oddziału przedszkolnego. Liczba miejsc ograniczona. Szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły w godzinach od 7.30 do 15.30 pod numerem telefonu 48 676 27 16. Rekrutacja uzupełniająca do oddziału będzie trwać od 01.03.2021 r.

Zapisu dziecka można dokonać w sekretariacie szkoły (wejście nr 1). Pod wypełnionym wnioskiem o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego  podpisują się obydwoje rodzice.

Prosimy o zachowanie dystansu i przestrzeganie reżimu sanitarnego.

Wniosek do pobrania