Panorama3.jpg
 

Oddziały przedszkolne 3, 4, 5, 6-latki

 

INFORMACJA DLA RODZICÓW

dzieci w wieku przedszkolnym

5-letnich i 6-letnich

Informuję Państwa, że wszystkie dzieci 5-letnie (urodzone w 2016 r.) i 6-letnie (urodzone w 2015 r.) zapisane do oddziałów przedszkolnych w Publicznej Szkole Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu na rok szkolny 2021/2022 zostały przyjęte.

Elżbieta Wargacka

Dyrektor szkoły

 

 

 

Światowy Dzień Ziemi

Światowy Dzień Ziemi – to największe ekologiczne święto obchodzone jest corocznie 22 kwietnia. Celem każdego Dnia Ziemi jest uświadomienie problemów związanych ze zmianami klimatu, przeludnieniem, wymieraniem gatunków czy brakiem wody w wielu częściach świata. Tego dnia promuje się działania na rzecz walki z zanieczyszczeniem środowiska i edukowanie ludzi na całym świecie, jak wielki problem stanowi zanieczyszczenie środowiska odpadami zrobionymi z tworzyw sztucznych.

Nasze przedszkolaki także uczą się, jak żyć ekologicznie. W tym dniu szczególnie zastanawiały się jak chronić nasz wspólny dom – Ziemię, jak pomóc naszej planecie, aby ten wspólny dom stał się czysty, zdrowy i piękny.

Anna Badeńska

 

 

 

 

Informacja dla Rodziców i Dzieci

Informuję, że w dniach od 19.04.2021 r. do 25.04.2021 r. w związku z przywróceniem stacjonarnej działalności oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, przywóz i odwóz dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu odbywać się będzie zgodnie z dotychczasowym rozkładem.

Ponadto informuję zainteresowanych rodziców, że stołówka szkolna zapewnia dożywianie dla dzieci i uczniów uczących się stacjonarnie. W tej sprawie proszę o kontakt z kierownikiem świetlicy 572 509 175 lub intendentem 509 746 097.

W szkole obowiązują procedury bezpieczeństwa opracowane na podstawie wytycznych MEiN, GIS i MZ.

Marzena Bojska

Kierownik świetlicy

 

 

INFORMACJA DLA RODZICÓW

DZIECI 3 i 4-LETNICH

 

Rekrutacja uzupełniająca

Zapraszamy zainteresowanych Rodziców do zapisu dziecka do oddziału przedszkolnego. Liczba miejsc ograniczona. Szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły w godzinach od 7.30 do 15.30 pod numerem telefonu 48 676 27 16. Rekrutacja uzupełniająca do oddziału będzie trwać od 01.03.2021 r.                                

Zapisu dziecka można dokonać w sekretariacie szkoły (wejście nr 1). Pod wypełnionym wnioskiem o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego  podpisują się obydwoje rodzice.

 

        Prosimy o zachowanie dystansu i przestrzeganie reżimu sanitarnego.

Elżbieta Wargacka

Dyrektor szkoły

 Wniosek do pobrania

 

 

 

INFORMACJA DLA RODZICÓW

dzieci w wieku przedszkolnym

na rok szkolny 2021/2022

 

Zapraszamy Rodziców:

- dzieci 5–letnich (urodzonych w 2016 r.) do zapisu do oddziału przedszkolnego,

- dzieci 6–letnich (urodzonych w  2015 r.) do zapisu do oddziału „0”

w celu odbycia rocznego przygotowania przedszkolnego.

Zapraszamy Rodziców do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu. Rekrutacja trwa od 01.03.2021 r. Szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły (wejście nr 1) lub pod numerem telefonu: 48 676 27 16 w godzinach 7.30–15.30.

Aby dokonać zapisu dziecka:

- należy wypełnić wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego,

- pod wnioskiem podpisują się obydwoje rodzice.

 

Proszę o zachowanie dystansu i przestrzeganie reżimu sanitarnego.

Elżbieta Wargacka

                                                                                 Dyrektor szkoły

 Wniosek do pobrania

 

 

 

Dzień Matematyki w oddziale 0a

   „Matematyka jest królową nauk” - tak zwykło się mówić. Stanowi podstawę rozwoju. Rozumienie jej jest wielką sprawnością, zaś stosowanie wielkim dokonaniem prowadzącym do rozwoju w każdej dziedzinie naszego życia. 12 marca był Dzień Matematyki. Z tej okazji dzieci z oddziału 0a wykonywały prace plastyczne z figur geometrycznych. Poprzez zabawę i kolorowanie uczyły się dodawać i odejmować. Utrwalały kierunki prawa i lewa strona.

Wych. Anna Badeńska

Zdjęcia: J. Kaczmarczyk

 

 

 

Walentynki

Dzień Świętego Walentego obchodzony jest na całym świecie jako święto miłości i czas okazywania sobie przyjaźni i koleżeństwa. Z tej okazji przedszkolaki przygotowały walentynkowe laurki dla przyjaciół, które zostały dostarczone do adresatów przez przedszkolnego listonosza. Dzieci chętnie uczestniczyły we wszystkich zabawach.

                                                                                             Anna Majewska

 

 

Bal inny niż wszystkie

Bal karnawałowy to dzień niezwykły. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. W tym roku ze względu na pandemię koronawirusa nie mogliśmy bawić się wspólnie. Udało się jednak zorganizować bal w każdej naszej „zerówkowej grupie”.

Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek - w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach przygotowanych przez wychowawczynie. Kolorowy wystrój sali wprawił dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do aktywnej zabawy. Wszyscy bawili się wesoło, a uśmiechy nie znikały z twarzy.

 

 

Rozśpiewane pięciolatki

            Dzieci z oddziału „pięciolatków” wzięły udział w X JUBILEUSZOWYM PARAFIALNYM KONKURSIE POLSKICH KOLĘD, PASTORAŁEK ORAZ PIOSENEK BOŻONARODZENIOWYCH. W tym roku konkurs odbył się online.

            Sympatyczne pięciolatki kolędą „Przybieżeli do Betlejem pasterze” wyśpiewali sobie pierwsze miejsce w swojej grupie wiekowej.

            Dzieci przygotowały Pani Małgorzata Kutyła i Pani Wioletta Wątorska.

 

 

 

 

 

Dzień Babci i Dziadka

”Uwielbiam, gdy czytasz mi książeczki,

lub gdy opowiadasz mi bajeczki.

Lubię, gdy na kolanach mnie sadzasz

i na każdą psotę zawsze się zgadzasz.

Lubię, gdy uśmiechasz się do mnie,

po prostu kocham Cię ogromnie!

Kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas...”

Na nasze smutki mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie - to nasze kochane babcie i dziadkowie. 21 i 22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to, co od nich otrzymujemy - to Dzień Babci i Dzień Dziadka. Dzieci z oddziału 0a razem z panią Anną Badeńską przygotowały koszyczki z kwiatkami dla swoich babć i dziadków.

Anna Badeńska

 

Dzień Postaci z Bajek

Baśnie i bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat. Są źródłem bogatych przeżyć i dobrym sposobem na wzbogacanie wyobraźni. Przyszedł taki dzień, w którym przedszkolaki przeobraziły się w swoich ulubionych bohaterów baśniowych. W odświętnie przystrojonej sali odbył się bajkowy bal z udziałem księżniczek, smoków i wielu innych ciekawych postaci bajkowych.

 

Agata Szczechowska

 

 

 

Zimowe zabawy na śniegu

“Leci z nieba biały puch,

Już saneczki idą w ruch.

Leci z nieba biały puch,

Śnieżne kule idą w ruch,

Zasypany każdy zuch”.

Agata Szczechowska

 

 

Życzenia świąteczne

            Z okazji Świąt Bożego Narodzenia dzieci z oddziału przedszkolego 3-4-5 latków złożyły Dyrekcji świąteczne życzenia. Zaprezentowały układ taneczny do piosenki “Jest taki dzień”, zaśpiewały piosenkę w języku angielskim “Ding dong” oraz kolędę “Lulajże Jezuniu”.

Agata Szczechowska

 

 

 

Mikołajki

W tym roku Mikołaj nie odwiedził dzieci w oddziale przedszkolnym, ale nie zapomniał o nich - zostawił im prezenty i list pod choinką.

Agata Szczechowska

 

 

 

Informacja dla Rodziców

dzieci w wieku przedszkolnym 

na rok szkolny 2020/2021

            Zapraszamy Rodziców do zapisu do oddziałów przedszkolnych:

5-latków - dzieci urodzonych w 2015 roku,

6-latków (zerówka) - dzieci urodzonych w 2014 roku.      

          Zapisu   można   dokonać   pod   numerem   telefonu    48 676 27 16   od poniedziałku do piątku w godzinach pracy sekretariatu szkoły 7:30-15:30.

  

Elżbieta Wargacka Dyrektor Szkoły

 

Wzór "Wniosku o przyjęcie do oddziału przedszkolnego" dostępny jest poniżej.

Wniosek o przyjęcie do oddziału przedszkolnego

 

 

 

Copyright © 2011 Camelian Homes! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise