Serdecznie zapraszamy dzieci

3 i 4-letnie na Dzień Adaptacyjny,

który odbędzie się w dniu 31.08.2022 roku

w godzinach od 10.00 do 12.00.

w oddziale przedszkolnym „Tygryski”

ul. Ludowa 35, wejście nr 5.

Dzień Żółwia z Franklinem

Franklin to dzielny mały żółw, będący bohaterem kilkudziesięciu książeczek dla dzieci autorstwa kanadyjskiej pisarki Paulette Bourgeois. Stał się on bohaterem kolejnego spotkania członków Klubu Czytelniczego z klasy 5c z dziećmi z oddziału 0b w ramach programy PoczytajMy.

Z przyrodą za pan brat

Miodne 0b3 czerwca 2022 roku dzieci z oddziału 0b odwiedziły Nadleśnictwo Miodne. Na początku zapoznały się z naturalnymi eksponatami znajdującymi się w Izbie Edukacji Leśnej, wysłuchały ciekawej opowieści pana leśniczego o zwierzętach żyjących w lasach naszego regionu oraz o roślinach, które można tam spotkać.

Fotorelacja z obchodów Dnia Dziecka w naszej szkole

Wolontariat czytelniczy

Wolontariat czytelniczy       Uczennice z klasy 4c przez cały rok szkolny pracowały w wolontariacie czytelniczym. Dziewczynki  dwa razy w tygodniu odwiedzały dzieci z oddziału O c, którego wychowawcą jest Pani Ewa Borowiecka. Czytały maluchom różnorodne baśnie, bajki, opowiadania i wierszyki. Wolontariuszki przygotowywały różne konkursy, uczyły maluchy tańczyć, a także organizowały im zabawy związane z literaturą. Uczennice sprawdzały zrozumienie przeczytanych utworów poprzez zadawanie dzieciom prostych pytań. Za poprawne odpowiedzi maluchy otrzymywały uśmiechnięte słoneczka.

Free Joomla! templates by Engine Templates