Zwiedzamy okolice Zwolenia

Zwiedzamy okolice Zwolenia       21 czerwca 2022 roku uczniowie klasy 5c oraz dzieci z oddziału 0b wybrali się na wycieczkę w okolice Zwolenia. Pierwszym punktem był Karolin. W wiosce tej znajduje się miejsce pamięci narodowej  związane z II wojną światową.

Wycieczka Kraków - Zakopane

Wycieczka Kraków-zakopane W dniach 30.05-01.06.2022r. uczniowie klasy VIc, VIIg oraz VIIIf wraz z wychowawcami: panią Agnieszką Kaczmarską, panią Iloną Molendowską, a także panem Arkadiuszem Figurą wybrali się na trzydniową wycieczkę Kraków - Zakopane. Najpierw odwiedziliśmy zabytkowy Kraków. Wraz z panią przewodnik odbyliśmy spacer bulwarami wiślanymi w stronę Smoka Wawelskiego, następnie weszliśmy na Wawel, gdzie rozciągała się panorama Krakowa, skąd przeszliśmy Plantami pod okno papieskie, aż do dzielnicy uniwersyteckiej. Zobaczyliśmy piękny dzieciniec Collegium Maius, następnie Rynek Główny – Wieżę Ratuszową, Sukiennice oraz Bazylikę Mariacką.

Wycieczka do Bałtowa

Bałtów       27 maja dzieci oddziału przedszkolnego 0d i 0e udały się na całodzienną wycieczkę do Bałtowa. Celem wycieczki była nauka zasad zachowania się w miejscach publicznych, integracja grupy rówieśniczej, wzmocnienie więzi koleżeńskich, ale przede wszystkim poznanie atrakcji, jakie gwarantuje Bałtowski Kompleks Turystyczny.

Wycieczka do Radomia

Wycieczka        17 maja dzieci z oddziału 0a i 0c udały się na całodzienną wycieczkę do Radomia. Celem wyjazdu była integracja grupy rówieśniczej, wzmocnienie więzi koleżeńskich oraz  udział w warsztatach  wyrobu mydła i czekolady.

Czekoladowe smaki

Czekoladowe smaki       W dniu 27 kwietnia 2022 r. uczniowie klasy: 3a i 3d wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Radomia. W mieście tym jest wiele ciekawych miejsc do zobaczenia.

Nasze zwiedzanie rozpoczęliśmy od pobytu w Centrum Iluzji "TRICKORAMA". Jest to miejsce w którym można przyjemnie spędzić czas. Przenieśliśmy się w świat iluzji, odwiedziliśmy lustrzane pokoje, a także poznaliśmy, jak działa laser.

Free Joomla! templates by Engine Templates